Padlószőnyeg lerakása betonra Veszprémben gyorsan és hatékonyan!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 36 parkettázó közül! Korrekt padlószőnyeg lerakása betonra árak — 1500-2900 Ft/nm. érelje fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Veszprémben környékén található szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 parkettázó most online

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Tamas

Tamas

A környeken vagyok.

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a padlószőnyeg lerakása betonra Veszprémben?

1500 - 2900 Ft/nm

A legjobb parkettázók Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 18 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 3000 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6900 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7100 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡

  • Padlószőnyeg lerakása betonra

    3500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

A 14. kerületi házam külső belső festését csinálták a fiúk. A megbeszéltek szerint érkeztek, szuper lett minden és nem voltak rejtett költségek a végén. Csak ajánlani tudom a csapatot! 👍

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2000 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6000 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon jó!!

Szép napot, több mind 22 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6000 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8600 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2700 Ft /㎡

    2700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Szépen dolgoztak, és a munka tényleg el is készült a vállalási idő alatt. Jól kommunikáltak, a váratlan akadályokat rugalmasan és proaktívan áthidalták, tisztaságot hagytak maguk után. Profi, megbízható csapat!

Szép napot, több mind 25 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9900 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6700 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2100 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7300 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5100 Ft /㎡

    4500 Ft

Csabáékat ezer éve ismerjük, több helyen dolgoztak nekünk - fesettek, szigeteltek, tapétáztak. Mindig időben, szuper minőségben dolgoztak. Mindenkinek csak ajánlani tudom őket.

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1100 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2400 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2600 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6100 Ft /㎡

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Színvonalas, nyugodt, minőségi munka. A nem festendő területek letakarva, minimális szennyezés. Tudom ajánlani.

Szép napot, több mind 21 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2300 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2200 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5000 Ft /㎡

    4200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Rendkívül megbízható, korrekt szakemberek. Munkájuk kifogástalan minőségű, gyorsan és tisztán dolgoznak. Maximálisan elégedettek voltunk a nálunk elvégzett tapétázással. Csak ajánlani tudom őket!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó padlószőnyeg lerakása betonra közben Veszprémben

Padlószőnyeg lerakása betonra: milyen árak vannak Veszprémben?

Veszprémben a padlószőnyeg lerakása betonra átlagos ára 19500 - 36600 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles véleményeket?

Veszprémben a padlószőnyeg lerakása betonra szolgáltatáshoz már 29 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok parkettázót Veszprémben?

Most 22 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PADLÓSZŐNYEG LERAKÁSA BETONRA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek parkettázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható parkettázót hívnod amennyiben erre van szükséged: padlószőnyeg lerakása betonra.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy parkettázó segítségét?

Egy megbízható parkettázó a padlószőnyeg lerakása betonra mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor parkettázót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!