Led tv javítás: erre van szükséged Veszprémben és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 7 tv szerelő közül! Korrekt led tv javítás árak: 6600-12500 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Veszprémben környezetében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 tv szerelő most online

Balázs

Balázs

Sok tapasztalatom van

Tibor

Tibor

Ma is elvallalom.

Árpád

Árpád

Mennyibe kerül a led tv javítás Veszprémben?

6600 - 12500 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

A projektorok sokfélesége miatt, az alkatrészeket rendeljük, ami miatt a projektor javítás időtartama is hosszabb. TV szerelő – elviszi vagy helyben javítja? A manapság elterjedt korszerű plazma, LCD, LED, OLED televíziók esetében a tv szerelő sajnos a legtöbb esetben nem tudja az Ön otthonában megjavítani a televíziót, mert a hiba javításához már speciális eszközök, szerszámok szükségesek melyek a tv szerelő műhelyében vannak . Régebbi típusú televíziók esetében a tv szerelő akár az Ön otthonában is képes a hiba megszüntetésére alkatrész cserével!
  • Led tv javítás

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Ma ez a szakember A. megjavította a televíziót. Nagyon udvarias és segítőkész. A tévé javítása mellett segített a programok beállításában is. A szakmája profi művelője.

Típus és márkafüggetlen TV szerelő tevékenységi körei: Hagyományos (CRT képcsöves) TV szerelés, Smart TV szerelés, Plazma TV szerelés, LCD TV szerelés, LED TV szerelés, Új TV beüzemelése, beállítása, a helyszínen nem javítható készülékek saját szervízembe szállítása, majd javítás után hazaszállítása, villámcsapott készülékek javítása, szakvélemény kiállítása biztosító felé, elvégzett javításokra garanciát vállalok

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Hozzáértő technikus, megjavította a hibás LED háttérvilágítást, technikailag javította a tápegység áramkörét. Az ár is kielégítő volt.

Alábbi típusok javítását vállalom: Samsung, Sony, LG, Orion, JVC, Toshiba, Panasonic, Hyundai, Philips, Hitachi, Technika, Daewoo, Techwood, Blaupunkt, Vestel, Alien, Thomson, Akai, Videoton, ITT, Grundig, Funai, Schneider, Beko, Finlux, Goodmans, Goldstar, Nokia, Profilo, Sanyo, Sharp, Teletech, Waltham

    6900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon gyorsan felvette velünk a kapcsolatot, gyorsan jött, és mindent gyorsan és jól csinált. A nagymamánk nagyon elégedett volt a munkával, annak ellenére, hogy a költségvetéshez képest kicsit kevesebb pénzre számítottunk.

Peszter92
2 éve

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő led tv javítás közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Led tv javítás: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a led tv javítás átlagos ára 4400 - 8300 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tv Szerelők - mi alapján válasszunk Veszprémben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Gyakori kérdés

Hogyan találok tv szerelőt Veszprémben?

Jelenleg 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést LED TV JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek tv szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tv szerelőt hívnod akkor, ha erre van szükséged: led tv javítás.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik a tv szerelő?

Egy jó tv szerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: led tv javítás?

A led tv javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy tv szerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.