Sony tv javítás: erre van szükséged Veszprémben és környékén?

Tv Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj tv szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 9 tv szerelő közül! Korrekt sony tv javítás árak: 3800-7200 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Veszprémben környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 tv szerelő most online

Károly

Károly

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Gergely

Gergely

Mennyibe kerül a sony tv javítás Veszprémben?

3800 - 7200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb tv szerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tv szerelőt!

A projektorok sokfélesége miatt, az alkatrészeket rendeljük, ami miatt a projektor javítás időtartama is hosszabb. TV szerelő – elviszi vagy helyben javítja? A manapság elterjedt korszerű plazma, LCD, LED, OLED televíziók esetében a tv szerelő sajnos a legtöbb esetben nem tudja az Ön otthonában megjavítani a televíziót, mert a hiba javításához már speciális eszközök, szerszámok szükségesek melyek a tv szerelő műhelyében vannak . Régebbi típusú televíziók esetében a tv szerelő akár az Ön otthonában is képes a hiba megszüntetésére alkatrész cserével!
  • Sony tv javítás

    5100 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Ma ez a szakember A. megjavította a televíziót. Nagyon udvarias és segítőkész. A tévé javítása mellett segített a programok beállításában is. A szakmája profi művelője.

Típus és márkafüggetlen TV szerelő tevékenységi körei: Hagyományos (CRT képcsöves) TV szerelés, Smart TV szerelés, Plazma TV szerelés, LCD TV szerelés, LED TV szerelés, Új TV beüzemelése, beállítása, a helyszínen nem javítható készülékek saját szervízembe szállítása, majd javítás után hazaszállítása, villámcsapott készülékek javítása, szakvélemény kiállítása biztosító felé, elvégzett javításokra garanciát vállalok

    4200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Hozzáértő technikus, megjavította a hibás LED háttérvilágítást, technikailag javította a tápegység áramkörét. Az ár is kielégítő volt.

Alábbi típusok javítását vállalom: Samsung, Sony, LG, Orion, JVC, Toshiba, Panasonic, Hyundai, Philips, Hitachi, Technika, Daewoo, Techwood, Blaupunkt, Vestel, Alien, Thomson, Akai, Videoton, ITT, Grundig, Funai, Schneider, Beko, Finlux, Goodmans, Goldstar, Nokia, Profilo, Sanyo, Sharp, Teletech, Waltham

    6900 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon gyorsan felvette velünk a kapcsolatot, gyorsan jött, és mindent gyorsan és jól csinált. A nagymamánk nagyon elégedett volt a munkával, annak ellenére, hogy a költségvetéshez képest kicsit kevesebb pénzre számítottunk.

Peszter92
2 éve

Rendelj tv szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy tv szerelő sony tv javítás közben Veszprémben

Gyakori kérdés

Sony tv javítás: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a sony tv javítás átlagos díja 6000 - 11300 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi véleményeket?

Veszprémben a sony tv javítás szolgáltatáshoz már 7 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tv szerelőt Veszprémben?

Jelenleg 5 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SONY TV JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk tv szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tv szerelőt keresned akkor, ha erre van szükséged: sony tv javítás.

Népszerű kérdés

Mikben kérhetjük egy profi tv szerelő segítségét?

Egy jó tv szerelő a sony tv javítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged a következőre: tv szerelő?

Ha profi tv szerelő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A sony tv javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.