Telefon kijelző csere szolgáltatásra van szükséged Veszprémben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 8 telefon szerelő közül! Korrekt telefon kijelző csere árak: 5400-10100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Veszprémben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Veszprémben környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 telefon szerelő most online

Lajos

Lajos

Еrdekel.

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon kijelző csere Veszprémben?

5400 - 10100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Veszprémben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Ferenc, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szerviz szolgáltatásunk:, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon hangszóró tisztítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone x akkumulátor csere, üvegkarc eltávolítás

Szerviz szolgáltatásunk:, samsung kijelző csere, asztali telefon javítás, iphone 6s akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás, telefon lcd kijelző javítás

  • Telefon kijelző csere

    6900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Az iPhone 6 készülékem hangszórójának tisztítása (nem hallom a telefonálót)

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, kijelző csere, telefon képernyő javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, iphone 11 akkumulátor csere, üvegfólia telefonra felhelyezés

Szolgáltatásaink:, beázott iphone javítás, iphone x akkumulátor csere, telefon kamera javítás, telefon kijelző karc javítás, vezetékes telefon javítás

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Nagyszerű ezermester, jól és időben elvégezte a munkát. Jött a megfelelő időben és helyen, ezért külön köszönet!

Tisztelt Érdeklődő! Munkáim:, telefon hangszóró tisztítás, telefon szoftver javítás, samsung telefon üvegcsere, telefon pixelhiba javítás, kijelző csere

Fő profilunk:, törött kijelző javítás, telefon bekapcsoló gomb javítás, telefon üvegcsere, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás

    4400 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

A munka kevesebb mint egy napot vett igénybe, a szakember eljött az irodába, elhozta a hibás iPadet, és másnap visszahozta a megjavítottat. A munkát minőségileg elvégezték, a készülék működik. Az alábbiakban a munka technikai leírása következik (hogy legyen egy elképzelés a szakemberről a potenciális ügyfelek számára, akiket értelmes vélemények irányítanak):

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon kijelző csere közben Veszprémben

Népszerű kérdés

Telefon kijelző csere: mennyi az ára Veszprémben?

Veszprémben a telefon kijelző csere átlagos ára 6600 - 12500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Veszprémben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Veszprémben?

Ebben a pillanatban 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓSZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod ha erre van szükséged: autószerviz.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi telefon szerelő?

Egy jó autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: telefon kijelző csere?

Az Autószerviz és összes részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.