Dugalj bekötése Zalaegerszegen tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb Dugalj bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Dugalj bekötése Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

8 villanyszerelő most online

József

József

Érdekel.

Karoly

Karoly

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a dugalj bekötése Zalaegerszegen?

1500 - 2900 Ft

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Fő profilunk: műszaki ellenőrzési tevékenységek, kábelcsatorna építés falon kívül és belül, kismegszakítók cseréje.

Villanyszerelési Árlista:

  • Elektromos rendszer felújítás 1 m2 - 11.000 Ft
  • Elektromos sütő bekötése: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 8500 Ft /kiállás

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-19:00 - ig.

  • Dugalj bekötése

    5300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.2

Határozottan ajánlom mindenkinek! Végre egy kedves, megbízható szakember aki gyorsan meg is oldotta a problémát. Örülök, hogy rátaláltam ezen az oldalon.:)

Simon
2 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: biztosítékcsere, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 7000 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Nagyon elégedett voltam.

Sámuel
3 éve

Üdvözlöm! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: elektromos hibaelhárítás, irodaház villanyszerelés karbantartási munkák, főelosztó (biztosíték tábla) felújítás, bővítés vagy csere.

Milyen villanyszerelő árak:

  • 1 fázisú villanyóra 32 Amperes teljesítménybővítése: 22.200-160.000 Ft.
  • Biztosíték tábla csere: 50000 Ft-tól 150000 Ft-ig
  • Spot lámpa beszerelése: 1600 Ft /darab

    5600 Ft

Károly P. - Dugalj bekötése Zalaegerszegen - 1
Károly P. - Dugalj bekötése Zalaegerszegen - 2
Károly P. - Dugalj bekötése Zalaegerszegen - 3
Károly P. - Dugalj bekötése Zalaegerszegen - 4
Károly P. - Dugalj bekötése Zalaegerszegen - 5

8 vélemény / értékelés 4.3

Meg vagyok elégedve.

Ákos
2 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő dugalj bekötése Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Dugalj bekötése: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a dugalj bekötése átlagára 1000 - 1800 Ft. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Zalaegerszegen a dugalj bekötése szolgáltatáshoz már 34 véleményt kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Jelenleg 26 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: dugalj bekötése.

Népszerű kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!

Gyakori kérdés

Milyen feladatoknál tudnak segíteni: villanyszerelők?

Például dugalj bekötése vagy az összes hasonló feladat esetén tud segíteni egy villanyszerelő. Jelenleg 26-n állnak készen, hogy segíthessenek. Csak hirdesd meg a feladatot és válassz a szakemberek közül!