Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszeg területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Az otthona villanyszerelési problémái nem jelentenek többé problémát! Válassza szolgáltatásainkat, és élvezze az eredményt!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

8 villanyszerelő most online

Janos

Janos

Érdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszegen?

900 - 1700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Fő profilunk: áramkör bővítés, társasházi kaputelefon rendszer szerelés, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Szolgáltatások / Árak:

  • Led szalag kiépítése: 1000 Ft-tól 2000 Ft-ig
  • Szerelvényezés: 1500 Ft /darab
  • Kismegszakító csere: 50 Ft /darab

Hétfőtől-péntekig 7-tól 16 óráig telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése

    4100 Ft

Sándor K. - Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszegen - 1
Sándor K. - Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszegen - 2

4 vélemény / értékelés 4.8

Mindenkinek ajánlom. Maximálisan elégedett vagyok. Kedves, precíz szakember. Köszönöm

Fülöp
3 éve
Gábor G.
Gábor G. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, teljesítmény növelés amperbővítés, vezeték áthúzás.

Villanyszerelő árak:

  • Áramkör bővítés /3fázis/ 8000 – 10.000 Ft
  • Mosógép bekötése: 13000 Ft
  • Kismegszakító csere: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Üdv, Gábor

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Elégedett vagyok a szakember munkájával.

Rezső
3 éve

A megoldások embere vagyok. Amiket vállalok: biztosítékcsere, épületvillamossági rendszerekben felmerült hibák javítása., kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi-relé beépítése 3 fázis esetén: 17.600 Ft
  • Ajánlat és felmérés: 1 Ft
  • Lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 7000 Ft-ig /darab

tudok helyben pontos árajánlatot adni.

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Nagyon elégedett voltam.

Sámuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő éjjeli lámpa kapcsoló bekötése Zalaegerszegen

Éjjeli lámpa kapcsoló bekötése: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a éjjeli lámpa kapcsoló bekötése átlagára 1100 - 2100 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valódi véleményeket?

Zalaegerszegen az éjjeli lámpa kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 31 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtekinthető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt hívnod amennyiben erre van szükséged: éjjeli lámpa kapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik az éjjeli lámpa kapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos bármilyen feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt szakember van, aki kész elvégezni a meghirdetett feladatot.