Villanykapcsoló bekötése Zalaegerszegen gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb Villanykapcsoló bekötése Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Villanykapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

8 villanyszerelő most online

Csaba

Csaba

Érdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanykapcsoló bekötése Zalaegerszegen?

1300 - 2400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Csaba K.
Csaba K. 8904 Zalaegerszeg Online

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása cseréje, vezérelt fogyasztásmérő beépítés (éjszakai áram), átalakítás.

Milyen villanyszerelő árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Villanytűzhely bekötése: 13000 Ft
  • Teljesítménybővítés: 100000 Ft-tól 150000 Ft-ig /egység

Hétfőtől-péntekig 8.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Villanykapcsoló bekötése

    4600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.3

Elégedett voltam.

Imre
3 éve
Gábor G.
Gábor G. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Amiket vállalok: elérhetetlen villanykörték, teljesítmény növelés amperbővítés, vezeték áthúzás.

Villanyszerelő árak:

  • Áramkör bővítés /3fázis/ 8000 – 10.000 Ft
  • Mosógép bekötése: 13000 Ft
  • Kismegszakító csere: 2000 Ft-tól 3000 Ft-ig /darab

Üdv, Gábor

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.1

Elégedett vagyok a szakember munkájával.

Rezső
3 éve
Péter G.
Péter G. 8900 Zalaegerszeg Online

Péter, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Amiket vállalok: erős és gyengeáramú rendszerek karbantartása, új és felújítás alatt álló épületek, lakóházak teljes körű villamossági kivitelezését elvégezzük., lakások, családi házak villamos hálózatának javítása, létrehozása.

  • Horonyvésés betonba 1 fm - 20.000 Ft
  • Túlfeszültség védelem beépítése 3 fázis (4 pólus, B-C típus): 78.000 Ft-tól
  • Alapszerelés: 11000 Ft-tól 16000 Ft-ig /㎡

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 16.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.0

Károly
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanykapcsoló bekötése Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Villanykapcsoló bekötése: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a villanykapcsoló bekötése átlagára 1300 - 2400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Most 29 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt megbíznod ha erre van szükséged: villanykapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy jó villanyszerelő?

Egy megbízható villanyszerelő részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen munkákkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a villanykapcsoló bekötése és az ezzel kapcsolatos összes részfeladat. A Qjob-on nagyon sok szakember közül válogathatsz.