Parketta csiszolás Zalaegerszeg szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 42 parkettázó közül, 3900-7400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta csiszolás! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a megoldandó feladatot és a Zalaegerszegen környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 parkettázó most online

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Richard

Richard

Ma is elvallalom.

Csaba

Csaba

Mennyibe kerül a parketta csiszolás Zalaegerszegen?

3900 - 7400 Ft/nm

A legjobb parkettázók Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Szép napot, több mind 9 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Svéd padló lerakás: 5500 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2400 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6300 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1400 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7300 Ft /㎡

  • Parketta csiszolás

    5100 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Minőségi kommunikáció, pontos és gyors munkavégzés a megbeszéltek szerint. Megbízható csapat.

Tamás M.
Tamás M. 8904 Zalaegerszeg Online

Többféle kivitelezés is elérhető nálunk, tapasztalt szakemberekkel történő kivitelezés. Parkettázás többféle kivitelezéssel, svédpadló, mozaik parketta, csaphorgonyos parketta. Ingyenes ajánlatkérés. Burkolás. Víz- Fűtésszerelés. Bontás. Kőműves Munkák. Fő profilunk: vinyl padló konyhába; laminált padló szegély lerakása; parketta konyhába. PARKETTA CSISZOLÁS, LAKKOZÁS

    2200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Egy nap alatt kaptam időpontot. Pontosak normálisak tisztán szerelnek és értik a dolgukat. Középáras szolgáltatás, de a munka minősége kiváló. Ajánlott. Köszönöm!

Ferenc R.
Ferenc R. 8900 Zalaegerszeg Online

Ingyenes lerakás és szállítás minden tőlünk rendelt laminált padló mellé! Hívjon minket! Hatalmas szín és mintaválaszték, ami egyedivé teszi az Ön otthonát! Hívjon Minket! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: vinyl padló konyhába; laminált padló ragasztó; chevron parketta. PARKETTA CSISZOLÁS LAKKOZÁS

    4900 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

örülök, hogy rájuk találtam a neten (addig 3 szerelővel is próbálkoztam, de mindenki hetekkel későbbre vállalta, ők 2 napon belül!) udvarias segítőkész és professzionális csapat. precízen és gyorsan dolgoztak, látszik a munkájukban a sok éves tapasztalatuk. nagyon udvariasak és kedvesek. segítettek a lehetőségekhez képest a legjobb bojler kiválasztásában is.

Kaindl Classic Touch hagyományos jellegű laminált padlók egyenesen Ausztriából. Nézze meg a Pilisparkettában, a 10-es úton, Piliscsaba után. Vízálló padlók. Akár 30 év garancia. Szolgáltatásaink: wpc padló; kőhatású laminált padló; parketta felszedése. Parkettás munkák garanciával

    3200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Mindenkinek csak ajánlani tudom! Időben érkeztek, hamar végeztek. Udvariasak, segítőkészek voltak. Felelősséget vállalnak az elvégzett munkáért.

Péter C.
Péter C. 8900 Zalaegerszeg Online

Szép napot, több mind 16 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9100 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 7000 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2500 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6200 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1700 Ft /㎡

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Egyik frissen vasarolt, tokatol bokaig az elado altal felujitott lakasomban meghalt az ujnak hitt bojler, ket hettel azutan, hogy bekoltozott a berlom. Kulfoldon elunk, tehat latatlanban kellett szakembert keresnem. A bojler be volt dobozolva az almennyezet fole, azt mondtak, hogy egy Hajdu. A szakembereket Google baratom ajanlotta es a weboldal nagyon meggyozo volt. Nem csalodtam! Pontos tajekoztatast, arajanlatot es idopontot kaptam, a regi bojlert ki kellett cserelni. Emberfeletti munkaval, mennyezeti bontas nelkul fel tudtak az uj Hajdu bojlert szerelni es beuzemelni. A berlom este mar ujra boldog volt, hogy furodni tudott! Maximalisan megelegedve tudom ezt a megbizhato csapatot mindenkinek ajanlani!

Szép napot, több mind 11 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 9000 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6900 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2600 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2200 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6100 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1500 Ft /㎡

    2100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Ma voltak nálunk. Gyorsak, pontosak, korrektek. A tájékoztatás kiváló. Semennyire sem értünk a bojlerekhez, simán ránk tukmálhatták volna a bojlercserét, nem lett volna más választásunk, mint hogy hiszünk nekik. De nem tették, hanem megszerelték a régit, pedig lélekben már le is mondtunk róla! Tök korrekt volt a tájékoztatás, ilyet sajnos nagyon ritkán tapasztalok mesterembereknél! Megszerelték a régit, meg is szervizelték, pöpecül működik. Ajánljuk őket, nagyon megbízhatók!

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta csiszolás közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Parketta csiszolás: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a parketta csiszolás átlagos díja 9000 - 17000 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Parkettázók - mi alapján választhatunk Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a parketta csiszolás szolgáltatáshoz már 33 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű szakemberről megtekinthető már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok parkettázót Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 25 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA CSISZOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk parkettázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált parkettázót keresned amennyiben a következőre van szükséged: parketta csiszolás.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy profi parkettázó a parketta csiszolás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ide: parketta csiszolás?

A parketta csiszolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy parkettázót nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.