Parketta javítás Zalaegerszeg területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Parkettázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj parkettázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb parkettázókat a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 31 parkettázó közül, 2900-5400 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Zalaegerszegen bérelj fel a legjobb szakembereket a parketta javítás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Zalaegerszegen környékén dolgozó szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 parkettázó most online

Balint

Balint

A környeken vagyok.

Balint

Balint

Ingyenes kiszallas.

Csaba

Csaba

erdekel.

Mennyibe kerül a parketta javítás Zalaegerszegen?

2900 - 5400 Ft/nm

Átlagos árak 2024. január 8-től

A legjobb parkettázók Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező parkettázót!

Gyula S.
Gyula S. 8900 Zalaegerszeg Online

Az egészen rusztikus, antikolt megoldásoktól a modern megjelenésű antracit padló lapokig. Az Edelholz nyolcvan különféle megjelenésű svédpadló típust kínálunk. Svédpadlók. Kastélypadlók. Típusok: Tömörfa parketták, Triplex parketták, Duplex. Szolgáltatásaink: parafa padló; járólap hatású laminált padló; laminált parketta lerakása. Minőségi hajópadló

  • Parketta javítás

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Zseniális csapat és profi munka! Én egészen biztosan őket fogom ajánlani minden ismerősömnek, akiknek bojlerrel kapcsolatos gondja akad a jövőben. Köszi!

Szép napot, több mind 25 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 8200 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6200 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2600 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2100 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7500 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5800 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1700 Ft /㎡

    4400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyorsan, hatékonyan végezték a szerelést, és mindent nagyon érthetően és alaposan elmagyaráztak, ami a hozzá nem értő személy számára kínai lenne, és a gond is megoldódott, amivel kerestük őket (sípoló bojler). Mindenképp ajánlom őket.

Szép napot, több mind 19 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 10400 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2900 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2700 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6000 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 6400 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1000 Ft /㎡

    5000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Emberek! Ha bojler gondotok van csak őket hívjátok! Gyors! Kiemelkedő szakszerűség! Kedves, udvarias szakemberek! Precíz munka! Egy óra alatt volt új bojlerem, vizem, megszabadítottak a régitől! Köszönöm!

Szép napot, több mind 12 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Aljzat kiegyenlítés ha szükséges. Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 7700 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 6400 Ft /㎡ Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2200 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 7400 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 7000 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1600 Ft /㎡

    5200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Gyors kiszállás, korrekt munkavégzés, azonnali segítség, szakmailag abszolút naprakész, teljeskörű tájékoztatás, teljes munkavégzés a rossz bojler leszerelésétől kezdve annak elvitelén át egészen az új bojler beüzemeléséig, teljeskörű tájékoztatás a további teendőkről. Nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek!!!!

Rudolf B.
Rudolf B. 8900 Zalaegerszeg Online

Szép napot, több mind 12 éves tapasztalattal rendelkező Melegburkoló Parkettás vagyok. Laminált padló, szőnyegpadló, lerakása. Pvc , linóleum, ragasztása hegesztése. Vállalok hagyományos parketta, szalagparketta, hajópadló, svédpadló lerakását, csiszolás lakkozás, átrakását. Szalagparketta lerakás úsztatva, szegélyezéssel: 2400 Ft /㎡ Laminált padló burkolás szegélyezéssel, kompletten: 2300 Ft /㎡ Hagyományos parketta rakása: 6900 Ft /㎡ HParketta csiszolás-lakkozás: 5700 Ft /㎡ Aljzatkiegyenlítés: 1600 Ft /㎡ Hagyományos parketta felújítása, átrakása: 11300 Ft /㎡ Svéd padló lerakás: 5600 Ft /㎡

    2800 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon gyors, korrekt és profi csapat. Nálam tegnap jártak, egy óra alatt lecserélték a bojlert. Pedig nem volt egyszerű mutatvány, kicsit nehezen megközelítő helyen van. Köszönöm még egyszer a kiváló munkát.

Ingyenes lerakás és szállítás minden tőlünk rendelt laminált padló mellé! Hívjon minket! Széles szín és minta választék, ami egyedivé teszi az Ön otthonát! Ingyenes Szállítás. Padlóalátét. Szolgáltatások: Ingyenes Lerakás, Ingyenes Szállítás, Laminált padló akció. Szolgáltatásaink: műanyag padló; fehér vinyl padló; parketta konyhába. Parketta javítás, csiszolás

    3200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Profi csapat, gyors kiszallassal es nagyon preciz munkavegzessel. Mindenkepp ajanlott!

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi ?

Rendeld meg parkettázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy parkettázó parketta javítás közben Zalaegerszegen

Kérdések és válaszok

Népszerű kérdés

Parketta javítás: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a parketta javítás átlagos díja 5800 - 10800 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Olvas

Gyakori kérdés

Hol találok hiteles véleményeket?

Zalaegerszegen a parketta javítás szolgáltatáshoz már 29 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már vélemény a portálunkon!

Olvas

Hogyan keressek parkettázót Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 22 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést PARKETTA JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Olvas

Milyen feladatokhoz hívhatok parkettázót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált parkettázót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: parketta javítás.

Olvas

Milyen munkákhoz kértheted egy profi parkettázó segítségét?

Egy jó parkettázó a parketta javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Olvas

Mire számíthatsz, ha parkettázót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Olvas