Régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen területén!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Régi elektromos vezetékek cseréje Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

7 villanyszerelő most online

Istvan

Istvan

Sok tapasztalatom van

Tivadar

Tivadar

Ma is elvállalom.

Gabor

Gabor

Mennyibe kerül a régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen?

6500 - 12200 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt B.
Zsolt B. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm! Amiket vállalok: áramkör bővítés, elektromos kiselosztó szekrény kiépítése, tűzvédelmi jegyzőkönyv.

Villanyszerelés fix árakkal:

  • Villanytűzhely és sütő beüzemelés villanyszerelés: 15.000 – 20.000 Ft
  • Led szalag kiépítése: 1000 Ft-tól 2000 Ft-ig /méter
  • Bojler szerelés, bekötése: 10000 Ft /darab

Kiszállási díjaink: 7.00 - 17.00 óra között .

  • Régi elektromos vezetékek cseréje

    5500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.2

Köszönöm szépen. A megbeszéltek szerint történt minden.

Gábor
3 éve
Gábor K.
Gábor K. 8904 Zalaegerszeg Online

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Villanyszerelési munkáim: társasházi problémák gyors elhárítása, vezetékes otthoni hálózat kiépítése, tetőtartó csere..

Nívósan és megfizethető áron:

  • Beépített villanytűzhely bekötés 13.000 – 15.000 Ft
  • Falikar, falilámpa felszerelése, cseréje : 3000 Ft /darab
  • Villanyszerelés falon kívül, kábelcsatornában: 2.000 Ft/m

Üdv, Gábor

    4700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Mindenkinek ajánlom. Minden szuper volt, 7* . Köszönöm szépen.

Gábor A.
Gábor A. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Villanyszerelési munkáim: áramkör bővítés, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, társasházak közületek karbantartása.

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Gyorsszervíz díj hétvégén és ünnepnapon 13.000 – 19.000 Ft/óra
  • Fi relé beépítése: 15000 Ft-tól 20000 Ft-ig /darab
  • Általános villanyszerelés: 3500 Ft /óra

Mobil internet banki átutalással is fizethet!

    5200 Ft

Gábor A. - Régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen - 1
Gábor A. - Régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen - 2

10 vélemény / értékelés 4.4

Elégedett voltam.

Elemér
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő régi elektromos vezetékek cseréje Zalaegerszegen

Régi elektromos vezetékek cseréje: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a régi elektromos vezetékek cseréje átlagára 5000 - 9500 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Zalaegerszegen?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Most 20 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: régi elektromos vezetékek cseréje vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő foglalkozási körébe beletartozik a régi elektromos vezetékek cseréje és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on rengeteg tapasztalt szakember van, aki kész megoldani a problémát.