Vezeték áthúzás Zalaegerszegen. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kérjen személyre szabott ajánlatot villanyszerelő szolgáltatásainkra még ma!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb Vezeték áthúzás Zalaegerszegen a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Vezeték áthúzás Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

6 villanyszerelő most online

Sandor

Sandor

Ingyenes kiszállás.

Dusan

Dusan

Érdekel.

Richard

Richard

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a vezeték áthúzás Zalaegerszegen?

4600 - 8600 Ft/óra

A legjobb villanyszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Tisztelt Érdeklődő! Villanyszerelési munkáim: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása, cseréje, villanyszerelő gyorsszerviz, egyéb elektromos munkák elvégzését.

Villanyszerelési szerelvényezés árak:

  • Lakás komplett elektromos alapszerelése: 6.900 Ft/szerelvénytől
  • Mérőhely szabványosítás és teljesítmény növelés bővítés: 65000 Ft /darab
  • Bojler bekötése: 4000 Ft-tól 14000 Ft-ig /darab

Üdv, Zoltán

  • Vezeték áthúzás

    6500 Ft

Zoltán G. - Vezeték áthúzás Zalaegerszegen - 1

5 vélemény / értékelés 4.3

Maximálisan elégedett voltam.

Miksa
3 éve

Tisztelt Érdeklődő! Amiket vállalok: kaputelefonok javítása, karbantartása, mérőhely kialakítás, mérőszekrény-csere – a lebontott szekrény helyére kerül az új tipizált mérőszekrény.

Szolgáltatások és árak:

  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig
  • Sütő bekötés : 15000 Ft /darab
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

Üdv, Miklós

    7300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Mindenkinek ajánlom aki korrekt, jó szakembert keres. Maximálisan elégedett vagyok az elvégzett munkával. Köszönöm

Balázs
3 éve
Gyula J.
Gyula J. 8900 Zalaegerszeg Online

Gyula, erős és gyenge áramú villanyszerelő vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: év-ebf- és villámvédelmi felülvizsgálatok, mérőhelyek kiépítése, csatlakozó fővezetéki védő csövezés cseréje..

Villanyszerelés árak:

  • Fali kapcsolók elhelyezése 800 – 1500 Ft/db
  • Dugalj felszerelése vagy cserélje: 1200 Ft /darab
  • ELMŰ dokumentáció: 20.000 Ft-tól

Háztartási gépeket nem javítunk.

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gratulálunk! Profi a szakmájában, megbízható, segítőkész, és nem utolsó sorban olcsó!

Levente
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő vezeték áthúzás Zalaegerszegen

Gyakori kérdés

Vezeték áthúzás: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a vezeték áthúzás átlagára 5100 - 9600 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - hogyan válasszunk Zalaegerszegen?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok villanyszerelőt Zalaegerszegen?

Most 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz kereshetek villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható villanyszerelőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: vezeték áthúzás.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged rá: villanyszerelő?

Ha a legjobb villanyszerelő segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A vezeték áthúzás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ehhez: vezeték áthúzás?

A vezeték áthúzás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.