Haier mosógép szervíz: erre van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 mosógép szerelő közül! Korrekt haier mosógép szervíz árak: 3700-6900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen közelében dolgozó szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

1 mosógép szerelő most online

Csaba

Csaba

Еrdekel.

Marcell

Marcell

Sok tapasztalatom van

László

László

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a haier mosógép szervíz Zalaegerszegen?

3700 - 6900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Gábor K.
Gábor K. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. 19 éve nyomtató javítással foglalkozunk, bízza a javítást szakembereinkre! 19 éve...

  • Haier mosógép szervíz

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Egy igazi tapasztalt szakemberrel volt dolgom.

Tibor F.
Tibor F. 8900 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Kiemelten Whirlpool, de minden más gyártó-Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, LG, Samsung-elektromos háztartási gépeinek javítása.

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Indoklás nélkül megy fel az árajánlathoz képes a vállalási ár a javítás végén, majd újabb elektromos hibák pár napon belül, amiért nem vállalják a felelősséget. Megbeszélt időpontban nem várják az ügyfelet, jöjjön vissza holnap. Soha többé...

Zalaegerszeg dolgozom, megyében is! Mosógép szervíz szolgáltatásunkkal állunk rendelkezésére. Javításnál díjmentes kiszállás. Minden típusú mosó- és szárítógépet megszerelünk rövid időn belül, garanciával. Hívjon! Villanybojler Javítás. Hétvégén felár nélkül. Márkafüggetlen Javítás. Javítás Garanciával.

    4700 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Segitökész korrekt volt. Nem dolgozik drágán.

Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Minőségi Alkatrészek. Szerviz futár.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Rugalmas , segítőkész !!!

Gábor S.
Gábor S. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Budapest legújabb segélyszolgálata gyorsan és hatékonyan megoldja a problémát. Rendelje meg akkucseréjét online és fizessen egyszerűen bankkártyával kollégánknál. Éjjel-nappal segítünk. Megbízható szakemberek. Év minden napján. Kártyás fizetés.

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Ilyen jó szervizet eddig még nem láttam, pedig életem hosszú és látáson éles.

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő haier mosógép szervíz közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Haier mosógép szervíz: milyen árak vannak Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a haier mosógép szervíz átlagos díja 5700 - 10700 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek megbízható véleményeket?

Zalaegerszegen a szintszabályzós lengéscsillapító felújítás szolgáltatáshoz már 12 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek mosógép szerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 9 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZINTSZABÁLYZÓS LENGÉSCSILLAPÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok mosógép szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: szintszabályzós lengéscsillapító felújítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy mosógép szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a szintszabályzós lengéscsillapító felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: haier mosógép szervíz?

A szintszabályzós lengéscsillapító felújítás és mindegyik részfeladata ide tartozhat. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.