Hoover mosógép szervíz szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Mosógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 10 mosógép szerelő közül! Korrekt hoover mosógép szervíz árak: 5700-10700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Zalaegerszegen környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 mosógép szerelő most online

László

László

Еrdekel.

László

László

Sok tapasztalatom van

Dávid

Dávid

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a hoover mosógép szervíz Zalaegerszegen?

5700 - 10700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb mosógép szerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosógép szerelőt!

Gyula i.
Gyula i. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt Érdeklődő! Kérjen tisztítást, teljeskörű klíma telepítést, vagy ha elromlott, javítást, szervizelést

  • Hoover mosógép szervíz

    5300 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon segítőkész emberkék,, ajánlani tudom!

Sándor vagyok. Hűtő és Klímatechnikai Berendezések Telepítése, Beszerelése, Javítása és Karbantartása! Klíma Telepítés, Klíma Karbantartás, Klíma Töltés és Szivárgás Vizsgálat Azonnal. Országosan. Korrekt Árak. Profi-Szakszerű Munka. Klíma Fűtésre is.

    4800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Segítőkész, hozzáértő szerviz.

Miklós, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Villanybojlert, mosógépet, egyéb háztartási gépeket javítok. 20 éves szakmai tapasztalat.

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Lassú és drágul árajánlatot kaptam, nem ajánlom senkinek!

Attila G.
Attila G. 8900 Zalaegerszeg Online

Tisztelt megrendelők! Javítás esetén Díjtalan Kiszállás kedvező Ár Garancia Megbízhatóság Profi Munka. Indesit Whirlpool Bosch. Mosogatógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Mosógép szerviz.

    3900 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

Gyors szakszerű javítás Pioner autohifi chip csere, máshol egy hét itt egy óra alatt még volt.

Feli :3
2 éve
Jolán K.
Jolán K. 8900 Zalaegerszeg Online

Jolán, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Országosan. Bankkártyás fizetés. . Garancia a javításokra.

    3800 Ft

elégedettek vagyunk a javításokkal, szolgáltatásokkal és a kiszolgálással

Zoli V
2 éve

Rendelj mosógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosógép szerelő hoover mosógép szervíz közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Hoover mosógép szervíz: mennyi a munkadíj Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a hoover mosógép szervíz átlagára 4800 - 9000 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok valódi véleményeket?

Zalaegerszegen a gömbfej felújítás szolgáltatáshoz már 10 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok mosógép szerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 8 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést GÖMBFEJ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk mosógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod akkor, ha erre van szükséged: gömbfej felújítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi mosógép szerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a gömbfej felújítás mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: hoover mosógép szervíz?

A gömbfej felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.