Klíma szerelés szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 8 klímaszerelő közül! Korrekt klíma szerelés árak: 4700-8900 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Zalaegerszegen környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 klímaszerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Bela

Bela

Sok tapasztalatom van

József

József

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma szerelés Zalaegerszegen?

4700 - 8900 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Gábor K.
Gábor K. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. 19 éve nyomtató javítással foglalkozunk, bízza a javítást szakembereinkre! 19 éve...

  • Klíma szerelés

    4900 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Egy igazi tapasztalt szakemberrel volt dolgom.

Tibor F.
Tibor F. 8900 Zalaegerszeg Online

A megoldások embere vagyok. Kiemelten Whirlpool, de minden más gyártó-Bosch, Siemens, Electrolux, AEG, LG, Samsung-elektromos háztartási gépeinek javítása.

    5200 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Indoklás nélkül megy fel az árajánlathoz képes a vállalási ár a javítás végén, majd újabb elektromos hibák pár napon belül, amiért nem vállalják a felelősséget. Megbeszélt időpontban nem várják az ügyfelet, jöjjön vissza holnap. Soha többé...

Attila F.
Attila F. 8900 Zalaegerszeg Online

Attila vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Személyesen akár 1 órán belül. Szervizfutárral országszerte max. 3-4 nap alatt. Alkatrészeinkre garanciát vállalunk. Teljes körű bevizsgálás a rejtett hibák javításáért. Szerviz futár. Élettartam Garancia. Magas szakértelem. Árgarancia. Minőségi Alkatrészek.

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Kedves,gyors, olcsó! Köszönöm hogy 1 nap alatt megoldotta a problémát!

Gábor K.
Gábor K. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdvözlöm! Klíma javítás /szerelés /beszerelés /töltés / karbantartás /tisztítás? Hívjon bizalommal! Professzionális eszközökkel, nagy szakértelemmel várjuk hívását a hét minden napján 0-24. Ingyenes felmérés. 20 év + tapasztalat. Átlátható költségterv. Villámgyors kiszállás.

    4100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.6

Általában az emberek nagy része csak akkor ragad tollat, ha szidni szeretne egy céget, vagy egy szolgáltatást. Súlyos hiba! Én személyesen nem ismerek senkit ettől a cégtől, csak telefonon értekeztünk. Nagyon készségesen a rendelkezésemre álltak, még munkaidőn kívül is. Segítségemre voltak termékük kiválasztásában, mind ezt rendkívül udvariasan, minden igényemet kielégítve. Jó érzéssel tölt el, hogy Magyarországon ilyen is létezik.

Gábor S.
Gábor S. 8904 Zalaegerszeg Online

Üdv Gábor vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Budapest legújabb segélyszolgálata gyorsan és hatékonyan megoldja a problémát. Rendelje meg akkucseréjét online és fizessen egyszerűen bankkártyával kollégánknál. Éjjel-nappal segítünk. Megbízható szakemberek. Év minden napján. Kártyás fizetés.

    4300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Ilyen jó szervizet eddig még nem láttam, pedig életem hosszú és látáson éles.

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma szerelés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Klíma szerelés: mennyi az ára Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a klíma szerelés átlagos ára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós értékeléseket?

Zalaegerszegen az önindító felújítás szolgáltatáshoz már 13 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Az összes magas minősítésű specialistáról elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek klímaszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÖNINDÍTÓ FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy klímaszerelő?

Egy autószerelő a következő munkával bízható meg bátran: önindító felújítás vagy bármi hasonló jellegű munkával.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az önindító felújítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: klíma szerelés?

Az Önindító felújítás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.