Split klíma felszerelés szolgáltatásra van szükséged Zalaegerszegen és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 klímaszerelő közül! Korrekt split klíma felszerelés árak — 7000-13200 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Zalaegerszegen! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Zalaegerszegen környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 klímaszerelő most online

Sandor

Sandor

Еrdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Richard

Richard

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a split klíma felszerelés Zalaegerszegen?

7000 - 13200 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Zalaegerszegen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Hívjon, telefonon megmondom, mibe kerülhet a javítás! 20 éves tapasztalat. Országosan. Márkafüggetlen szervíz. Telefonban árat adok.
  • Split klíma felszerelés

    3600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Nagyon precíz és gyors szerelő csak ajánlani tudom reggel felhívtam és délután már ki is jött megcsinálni a mosogatógépem.

Üdvözlöm! Alkatrészt nem árusítunk. Alacsony ár mellett, gyorsan és jól dolgozunk. Próbálja ki Ön is. Mosógép szervizünkben, javításra a mosógépszerelő kedvezményt ad munkadíjunkból. Garancia. Egyeztetéssel 1 óra alatt. Leinformálható szerviz.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Gyors és precíz mellette még árban is nagyon jó

Csaba S.
Csaba S. 8900 Zalaegerszeg Online

Üdv Csaba vagyok, szerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Gyors kiszállás. Telefonos konzultáció. Javítás új alkatrészekkel. Reális árak.

    5000 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

A megbeszélt időpontra pontosan érkezett, a javítandó berendezés meghibásodott alkatrészét azonnal kicserélte. Korrekt áron dolgozott. Ajánlom mindenkinek.

Segítünk gyorsan megoldani problémádat. Foglalj időpontot. Rövid, akár egy órán belüli határidővel, Élettartam- és árgaranciával. Minőségi Alkatrészek. Szerviz futár.

    4400 Ft

Rugalmas , segítőkész !!!

Jolán K.
Jolán K. 8900 Zalaegerszeg Online

Jolán, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Mosógép, Mosogatógép, Villany Sütő, Villany Tűzhely, Kerámialap, Szárítógép, Páraelszívó, Mosógép, Mosogatógép, Szárítógép, Tűzhely, Sütő, Kerámia lap javítás. Országosan. Bankkártyás fizetés. . Garancia a javításokra.

    3800 Ft

9 vélemény / értékelés 4.9

elégedettek vagyunk a javításokkal, szolgáltatásokkal és a kiszolgálással

Zoli V
2 éve

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő split klíma felszerelés közben Zalaegerszegen

Népszerű kérdés

Split klíma felszerelés: mennyibe kerül Zalaegerszegen?

Zalaegerszegen a split klíma felszerelés átlagos díja 5600 - 10500 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol keressek hiteles értékeléseket?

Zalaegerszegen az ózonos autóklíma tisztítás szolgáltatáshoz már 13 véleményt kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Zalaegerszegen?

Ebben a pillanatban 10 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÓZONOS AUTÓKLÍMA TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk klímaszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált járműklíma-szerelőt megbíznod amennyiben erre van szükséged: ózonos autóklíma tisztítás.

Gyakori kérdés

Mikben kérheted egy klímaszerelő segítségét?

Egy megbízható járműklíma-szerelő az ózonos autóklíma tisztítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: split klíma felszerelés?

Az Ózonos autóklíma tisztítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy járműklíma-szerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.