Minőségi glettelés Békéscsabán. Tapasztalt szakemberekkel és minőségi anyagokkal!

Szobafestőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj szobafestő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb szobafestőket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 24 szobafestő közül, 600-1100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Békéscsabán bérelj fel a legjobb szakembereket a glettelés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj hozzá? Oszd meg velünk a felmerülő gondot és a Békéscsabán környezetében található szakembereink pillanatok alatt felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 szobafestő most online

József

József

Ingyenes kiszallas.

Gabor

Gabor

erdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a glettelés Békéscsabán?

600 - 1100 Ft/nm

A legjobb szobafestők Békéscsabán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szobafestőt!

Szobafestés, Tapétázás, Gipszkarton E-havi Akciónk: ingyenes felmérés. Ha a lakását szebbé, otthonosabbá szeretné varázsolni hívjon bizalommal! Csiszolás, mázolás. Glettelés, festés. Tapéta, dekorációs tapéta. Pác, lakk, lazúr és máz. Fő profilunk: Szekrény festés, Minőségi szobafestő, Falfestés szivaccsal, fal csiszolás, erkély betonozás

  • Glettelés

    4200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Szaktudást

Imre H.
Imre H. 5600 Békéscsaba Online

Logófestés, tűzfal, folyosó dekorfestés. Tervezés és kivitelezés, 15 év tapasztalattal. Fő profilunk: Konyha festés, Ingyenes felméréssel, Gépi festés, cső mázolás, aljzat betonozás

  • Glettelés

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan és pontosan dolgozott, bátran ajánlom mindenkinek.

Zsolt T.
Zsolt T. 5671 Békéscsaba Online

Több évtizedes múlttal rendelkező cég, bővítette tevékenységi körét. Fő profilunk az épület- és lakásfelújítás, melynek keretében elsősorban Miskolc és térsége lakóházainak, közintézményeinek korszerűsítését (belső terek átalakítását, bontását, vizes blokkok felújítását, homlokzatok hőszigetelését, gipszkartonozást, festést és nyílászárók cseréjét) végezzük. Árajánlat készítés! Főbb szolgáltatásaink: Parketta festés, Ingyenes és gyors felmérés, Radiátor festés, pince festés, padlószőnyeg lerakás

  • Glettelés

    4500 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Gyorsan, tisztán dolgozott, amit ígért, azt megcsinálta.

Üdvözlök minden megrendelőmet! :) Vállaljuk lakások,házak építését,felújítását A-Z-ig referenciákkal,számlaképesen,garanciával!! Keressenek bizalommal!! :) Szolgáltatásaink: Szobafestés, Festés és mázolás, Fűtéscső festés, laminált parkettázás, fő falazás

  • Glettelés

    3600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Farkas István és kollégái terasz és a lépcsők burkolását végezték nálunk. A megbeszéltek szerint mindig pontosan érkeztek, a munkaterületet tisztán, rendben tartották és hagyták el minden nap, a munkájukban kifogást nem találtam. Látványos munkavégzésük és a szép kivitelezés több szomszéd figyelmét felkeltette, elérhetőségüket megkérték. Farkas István és kollégái személyében nem csak kiváló szakembereket ismertem meg, hanem barátokra is találtam. Azoknak ajánlom, akik szeretik a korrekt munkavégzést még az építőipari körülmények között is. (Kovács Sándor)

Gábor S.
Gábor S. 5600 Békéscsaba Online

Minden megoldható gyorsan és egyszerűen Fő profilunk: Ereszdeszka festés, Szobafestés, mázolás tapétázás, Falfestés szivaccsal, fürdőszoba festés, épület burkolás

  • Glettelés

    5100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

A víz és villanyszerelésben igyekeztek a legjobbat kihozni

Festés, mázolás, tisztasági festés, tapétázás kedvező árakon, rövid határidővel. Magas szakmai színvonal ügyfélbarát árakon, több éves tapasztalattal! Szobafestés kedvező áron. Szolgáltatások: Szobafestés, Tapétázás, Díszítőfestés. Főbb szolgáltatásaink: Cső festés, Szobafestő, Meszelés, nyílás záró, gipszkarton álmennyezet építése

  • Glettelés

    3700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható, pontos, szép kivitelezés, korrekt ár

Rendeld meg szobafestő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy szobafestő glettelés közben Békéscsabán

Népszerű kérdés

Glettelés: mennyi az ára Békéscsabán?

Békéscsabán a glettelés átlagos ára 4700 - 8900 Ft/fm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Szobafestők - hogyan választhatunk Békéscsabán?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szobafestőt Békéscsabán?

Jelenleg 16 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést GLETTELÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek szobafestőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szobafestőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: glettelés.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi szobafestő segítségét?

Egy jó szobafestő a glettelés mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen feladathoz lehet szükséged rá: szobafestő?

Ha egy megbízható szobafestő segítségére van szükséged, akkor a Qjob-on jó helyen jársz! A glettelés és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.