Burkolás csempére Budapesten gyorsan és rugalmasan. Ne várjon tovább, kérjen árajánlatot most!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj csempével burkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Keressen Burkolás csempére professzionális szakembereket Budapesten! 385 szakember közül választhat! Kérjen ingyenes ajánlatot még ma! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Budapesten környezetében található szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

58 csempével burkoló most online

Balazs

Balazs

Ma is elvállalom.

József

József

A környéken vagyok.

Janos

Janos

Ingyenes kiszállás.

Mennyibe kerül a burkolás csempére Budapesten?

7900 - 14900 Ft/nm

A legjobb csempével burkolók Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező csempével burkolót!

Térkövezés rövid határidővel, teljes körűen, hulladék elszállítással, takarítással együtt. Vállaljuk magánszemélyek és cégek részére térburkolat készítését. Tiszta, minőségi munka. 8 éves tapasztalat. Tiszta munkaterület. Országos kivitelezés.

  • Burkolás csempére

    5300 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Remek családi vállalkozás.

Parkett lépcsőink tarósága megegyezik a fa lépcsők tartóságával. Parkettlépcső burkolataink kiváló ár érték arányban vannak. Parkettlépcső. Fa lépcsőburkolat. Lépcsőburkolat.

    3700 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

A munkafelmétrésre megbeszélt időpont 2x módosítása után sem jött el, előtte nem jelzett, telefont nem veszi fel, sms re nem reagál. 4 órát vett el az időmből. Az idő pedig az élet. Ugyanilyen hozzáállású ügyfeleket kívánok neki. Sokat!

Há Csé
2 éve

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket! Stresszmentes kivitelezés. 95 visszatérő ügyfél. Összeszokott csapat. 500+ megbízás.

    7300 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt ügyintézés, kedvező árak

Szeletelt Tégla Burkolás. Több mint 1000 találatot kaphat az internetről. Non-stop információ. Hírek, tények és egyebek. 100+ millió látogató. Web, képek és videó. Milliók bíznak benne. A teljes áttekintés.

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Óriási választék, segítőkész dolgozók.

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és márványkavics szőnyegek a legmagasabb UV-védelemmel. Minőség. Építési kémia. Piaci egység. Szolgáltatás.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon megvagyok vele elégedve . Térkövet vettünk náluk, meg vagyunk velük elégedve !

A PerfectStone kő- és márványszőnyegek népszerű felületek természetes kőből. Kő- és márványkavics szőnyegek a legmagasabb UV-védelemmel. Minőség. Szolgáltatás. Építési kémia. Piaci egység.

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Nagyon elégedettek vagyunk az elvégzett munkával, munkákkal. Többször volt már alkalmunk együtt dolgozni és minden munkát a pontosság, alaposság, precízség jellemezett. Már a kivitelezés megkezdése előtt, a felmérés is átgondolt, részletes. A munkakezdés pontos, a munkafolyamat alatt minden kérésünk figyelembe lett véve. A kivitelezés során és a munka vegeztével is a terület nagyon rendben és tisztán volt tartva. Köszönjük az elkészült burkolatokat. Jó szívvel ajánljuk a csapatot.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi csempével burkoló szakemberektől?

Rendelj csempével burkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló burkolás csempére közben Budapesten

Népszerű kérdés

Burkolás csempére: mennyibe kerül Budapesten?

Budapesten a burkolás csempére átlagára 6600 - 12300 Ft/nm. A feladat megosztásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - hogyan válasszunk Budapesten?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Budapesten?

Ebben a pillanatban 316 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést BURKOLÁS CSEMPÉRE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk burkolót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod amennyiben erre van szükséged: burkolás csempére.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a burkoló?

Egy megbízható burkoló pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik szolgáltatások tartoznak ehhez: burkolás csempére?

A burkolás csempére és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy burkolót bátran megbízhatsz vele.