Kémény tisztítás Budapest területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Kéményépítőmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kéményépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 397 kéményépítő közül! Korrekt kémény tisztítás árak: 12000-22500 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Budapesten! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Budapesten környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

60 kéményépítő most online

Gyula

Gyula

Ma is elvallalom.

Bálint

Bálint

A környeken vagyok.

István

István

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a kémény tisztítás Budapesten?

12000 - 22500 Ft/alkalom

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb kéményépítők Budapesten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kéményépítőt!

A leggyorsabb kivitelezés, felfor- dulás nélkül, 10 év garanciával.

  • Kémény tisztítás

    8400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.6

Ajanlom! :)

Családi házak, Társasházak Tetőfedése Felújítása, Új Tetők Építése, Ácsmunkák, Bádogozás. Gyors és Díjmentes ajánlatkérés, nincs rejtett költség! Hívj minket Most...

    9500 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Profi, segítőkész kiszolgálás nem szakmabeli vásárlónak is. Sajnos bankkártyás fizetés nincs.

Ereszcsatorna építése garanciával, határidőre, országosan minden nap 20+ év tapasztalattal. Ereszcsatornák tisztítása, javítása, tervezése és teljeskörű kivitelezése országosan.

    7100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon segítőkészek voltak ,minden rendben volt, csak ajánlani tudom őket!

Kérjen árajánlatot néhány kattintással. Most minden megrendelésre 20% kedvezményt adunk.

    6800 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

A megbeszélt időpontban pontosan érkezett, a munkát precízen, tisztán szakszerűen elvégezte. Nálam egy nagyméretű tetőablakot épített be. Tudom ajánlani másoknak is.

Családi házak tetőfelújítása, teljes tetőcserével most akár azonnali kezdéssel. Garanciával vállalunk tetőfedést, tetőfelújítást, palatető felújítást és bádogos munkát. Díjmentes állapotfelmérés. Ingyenes árajánlat. 30 év tapasztalat. Garancia.

    7200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Szakértelem Precizitás

Kéménykamerás vizsgálat, alumínium, rozsdamentes acél, pps kéménybélelés, szerelt kémény. összekötő elem csere, tetőjárda kiépítés, kéményseprő szakvélemény ügyintézés.

    8900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Ár 5 kiszolgálás 4, összesegeben ajánlott üzlet.

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi kéményépítő szakemberektől?

Rendelj kéményépítő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kéményépítő kémény tisztítás közben Budapesten

Népszerű kérdés

Kémény tisztítás: milyen árak vannak Budapesten?

Budapesten a kémény tisztítás átlagára 12000 - 22500 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kéményépítők - hogyan válasszunk Budapesten?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kéményépítőt Budapesten?

Ebben a pillanatban 339 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KÉMÉNY TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz hívhatunk kéményépítőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kéményépítőt hívnod amennyiben erre van szükséged: kémény tisztítás.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi kéményépítő segítségét?

Egy jó kéményépítő a kémény tisztítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: kémény tisztítás?

A kémény tisztítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy kéményépítőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.