Klíma javítás: erre van szükséged Debrecenben és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 19 klímaszerelő közül! Korrekt klíma javítás árak: 5900-11100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Debrecenben környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 klímaszerelő most online

Daniel

Daniel

Еrdekel.

Gabor

Gabor

Sok tapasztalatom van

Ferenc

Ferenc

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klíma javítás Debrecenben?

5900 - 11100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Akkumulátor csere 30 perc. Display csere 1 óra alatt. Szupergyors javítások. ....
  • Klíma javítás

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Segítőkészek, és gyorsak.

Üdvözlöm! Mi garanciát vállalunk a munkánk után akcióinkat kérje szerelőinktől akik segítőkészek. Minden típusú kazán cirkó kondenzációs kazán konvektor gaz bojler csere szerelés azonnal. Profi munka. Kedvezmények. azonnali kiszállás. Szakértelem. Jó árak. 100%-Garancia.

    5300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Gyors, pontos, a termék infók megfelelően és érthetően feltüntetve. Maximálisan elégedett vagyok :)

György vagyok. Precíz munkáért Hívjon Minket! Klíma értékesítés, beszerelés, üzembe helyezés és javítás. Villany, klíma és épületgépészeti szerelés - Gépész Villanyász. Modern technológiák. Garanciális átadás. Precíz, gyors munkavégzés. Sokéves tapasztalat.

    3200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.8

Segítő kèszek, szívesen ajánlom!

A megoldások embere vagyok. Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz. Kijelző, akkumulátor és egyéb csere akár azonnal. Vedd igénybe háztól házig futárszolgáltatásunkat. minőség, precizitás. időpont foglalás.

    3200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

MESSZIRE ELKERÜLNI. Egyszerű kijelző iPhone csere. 3 hónapig tartó hitegetés a végén törölt telefon képek, email, zene kuka holott előtte direkt rákérdeztünk úgy kapjuk e vissza ahogy adtuk. Azt hogy bocs vagy hogy elnézést nem ismerik. SOHA TÖBBET!!!! Jaaa. A telefon egyébként nem működik. Viszont mér fényképeink sincsenek.

Tv High
2 éve

Kedves érdeklődő! Alacsony ár mellett a szakértelem is fontos Alap munkadíjon felül + kiszállási díj nincs. Budapesten és Pest megye egyes területein képzett szerelőkkel, leinformálható szervizzel. Szerviz 27 éve Önért.Keressen Egyeztetéssel 1 óra alatt.

    5000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Gyors, profi munkát végeztek! Köszönöm!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klíma javítás közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Klíma javítás: mennyi az ára Debrecenben?

Debrecenben a klíma javítás átlagára 4600 - 8700 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Klímaszerelők - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Debrecenben?

Most 14 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést OLAJCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: olajcsere.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy klímaszerelő segítségét?

Egy profi autószerelő az olajcsere mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: klíma javítás?

Az Olajcsere és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.