Kata könyvelés szolgáltatásra van szükséged Debrecenben és környékén?

Kata Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj kata könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 52 kata könyvelő közül! Korrekt kata könyvelés árak: 35100-65900 Ft/hó. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Debrecenben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Debrecenben környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

8 kata könyvelő most online

Erzsébet B.

Erzsébet B.

Tudok segíteni.

Gyula S.

Gyula S.

Közeli megoldás.

Attila L.

Attila L.

Érdekel.

Mennyibe kerül a kata könyvelés Debrecenben?

35100 - 65900 Ft/hó

A legjobb kata könyvelőok Debrecenben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kata könyvelőt!

Könyvelőirodánk célja, hogy komplex pénzügyi-számviteli szolgáltatást nyújtson éppen alakuló, működő vagy éppen megszűnni készülő egyéni és társas vállalkozások számára. Jó üzleti döntések gyors meghozatalához áttekinthető, naprakész könyvelésre van szükség. Irodánk, 10 éves referenciával, 22 éves szakmai tapasztalattal, megbízható, stabil szervezeti rendszerben szívesen áll rendelkezésére. Munkánk során fontosnak tartjuk, hogy ügyfeleinket informáljuk az aktuális törvényi változásokról, és gyakorlati tanácsokkal segítsük mindennapi munkájukat. Vállaljuk társas vállalkozások teljes körű könyvelését, adótanácsadást, egyéni vállalkozók, őstermelők, civil szervezetek, társasházak könyvelését. Alvó vagy működő vállalkozások végelszámolási eljárását és kényszertörlési eljárás alá kerülő vállalkozások megszüntetését is vállaljuk. SZOLGÁLTATÁSOK: Szolgáltatásaink kiterjednek, számviteli szolgáltatásra, bérszámfejtésre, adótanácsadásra, munkaügyi tanácsadásra, gazdasági tanácsadásra, adótervezésre, cégátvilágítás szolgáltatásra, teljes NAV- TB-körű képviseletre. Távkönyvelés egyre elterjedtebb a szakmában mely lehetséges szolgáltatás formát nálunk is igénybe veheti. Ebben az esetben a bizonylatokat postán és/vagy e-mailben várjuk az ügyféltől, ezzel időt megtakarítva a vállalkozások számára.

  • Kata könyvelés

    7000 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Gyors, precíz, pontos. Megfelelő IT háttérrel és kiváló szaktudással, elérhető közelségben. Csak ajánlani tudom!

Ödön
2 éve

Huszár Szilviának hívnak, 1997 óta foglalkozom különféle méretű és tevékenységű vállalkozások könyvelésével, több területen is jártasságot szereztem, ennek köszönhetően komplexen átlátom a vállalkozások adózási-könyvelési-munkaügyi és bérszámfejtési rendszerét, és mindezek ellátáshoz felsőfokú képesítésekkel is rendelkezem valamint adótanácsadóként is tevékenykedem. Ügyfeleim lényegében 3 csoportot alkotnak: 1.) A legkisebbek: KATA adózás előnyeit kihasználó egyéni vállalkozók és betéti társaságok, akik nálam megtalálták a jó ár-érték arányú szolgáltatást, nyugodtak, mert tudják, hogy minden fontos információról értesülnek, a bevallásaik rendben vannak és mégsem kell havonta a bevételükhöz képest horribilis könyvelési díjakat kifizetniük. 2.) A 6 fő alatti vállalkozások: főként családi vállalkozások, akik a szakmájukkal szeretnek foglalkozni, nem a vállalkozás adminisztrációjával. Fontos neki, hogy tudják, a könyvelésük biztos kezekben van és mindig megtaláljuk a számunkra legmegfelelőbb adózási formát. 3.) A nagyok: cégcsoportok, akiknél a kiszervezett könyvelés nem opció, ezért azt saját csapatukkal végzik, mégis megnyugtató számukra a tudat, hogy az adózási-számviteli irányítást egy külsős főkönyvelő végzi. A könyvelőirodába kiszervezett főkönyvelésnek több előnye is van, hogy mást ne említsek, pl. a könyvelői felelősségbiztosítás és a helyettesítés rugalmas megoldása.

    7600 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Jó terem volt, de már bezártak!

Tibor
2 éve

Kedves Érdeklődő! Jelenleg főállásban könyvelőként dolgozom egy hazai cégcsoportnál. A cégcsoportnál a könyvelő munkaköröm mellett egyéni vállalkozóként is tevékenykedem. Az alábbi végzettségekkel rendelkezem: -bérszámfejtő, -mérlegképes könyvelő, -pénzügy és számviteli diploma, -adótanácsadó. A célom, hogy egy stabil, hatékony és együttműködő kapcsolatot alakítsak ki az ügyfeleimmel a közös fejlődésünk érdekében.

    7400 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, pontos. A határidő nem az utolsó pillanat!

Zsolt
2 éve

Közgazdászként és regisztrált mérlegképes könyvelőként, gazdasági társaságok, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését, bérszámfejtését vállalom. Vállalok továbbá távmunka keretében, akár könyvelőirodáknak is, könyvelést, bérszámfejtést.

    5800 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Legjobb!

Andrea
2 éve

Teljeskörű számviteli szolgáltatás ellátását vállalom, több éves szakmai tapasztalattal. Munkám során, kifejezetten nagy hangsúlyt fektetek az ügyfélközpontú, pro-aktív gondolkodásmódra. Ügyfeleim részére, szakmai tapasztalatom segítségével, minden esetben a legoptimálisabb számviteli megoldásokat dolgozom ki, a gördülékeny ügymenet érdekében. Folyamatos naprakészséggel, konzultációval és tanácsadással segítem partnereim működését. Adótanácsadói szolgáltatásommal, az adójogszabályok útvesztőjében rejlő, választási lehetőségek körültekintő és megfelelő kiválasztásával, segítek elkerülni a felesleges és többlet adóterhet. Szolgáltatásaim: teljeskörű könyvelés; adótanácsadás; adóoptimalizálás; bérszámfejtés; NAV-TB ügyintézés.

    5300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Egy forintot nem ér ez a hely. :) Ahogy mások is írják, csak cukormáz, meg menő" idézetek.

Zoltán
2 éve

Több évtizedes gyakorlattal, PM regisztrációval, felelősségbiztosítással rendelkező mérlegképes könyvelő, adótanácsadó vagyok. TB szakügyintézői képesítéssel is rendelkezem. Pályámat egyéni könyvelőként kezdtem, egyéni vállalkozókkal és kisebb társaságokkal (kereskedelem, fuvarozás, lakosságot kiszolgáló vállalkozások). Későbbiekben már megfordultam nagy forgalmú cégeknél, multinacionális társaságnál és az állami szektorban is (IT, autó kereskedelem, tömegközlekedés). Könyvelés és bérszámfejtés mellett hozzám tartozott a beszámolók elkészítése, valamint a könyvvizsgálatban, hatósági eljárásokban való közreműködés. Vállalom gazdasági társaságok, egyéni vállalkozók teljes körű könyvelését, bérszámfejtését,könyvvizsgálatra való felkészítését, beszámolók készítését, hatóság előtti képviseletet. SZOLGÁLTATÁSOK: Teljes körű könyvelés, bérszámfejtés, beszámolók készítése. Hatósági vizsgálat levezetése. Cégek átalakulása.

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm a segítséget!

Rendelj kata könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kata könyvelő kata könyvelés közben Debrecenben

Népszerű kérdés

Ágy kárpitozás: milyen árak vannak Debrecenben?

Debrecenben az ágy kárpitozás átlagára 34900 - 65400 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - mi alapján választhatunk Debrecenben?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Debrecenben?

Most 51 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ÁGY KÁRPITOZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható bútorasztalost megbíznod amennyiben erre van szükséged: ágy kárpitozás.

Milyen feladatokhoz kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy jó bútorasztalos az ágy kárpitozás mellett több mindenhez érthet. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: ágy kárpitozás?

Az Ágy kárpitozás és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy bútorasztalost nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.

Olvas

Népszerű szolgáltatások Debrecenben