Vakolás Egerben. Forduljon hozzánk bizalommal!

Kőművest könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kőműves szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb kőműveseket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 32 kőműves közül, 600-1100 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Egerben bérelj fel a legjobb szakembereket a vakolás! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Egerben környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

5 kőműves most online

Janos

Janos

erdekel.

Tibor

Tibor

Sok tapasztalatom van

Mark

Mark

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a vakolás Egerben?

600 - 1100 Ft/nm

A legjobb kőművesk Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kőművest!

Tradicionális festő családból származom. A festést így hamar elsajátítottam, és nagyon szeretem is. Burkoló szakmát, végeztem, amit szintén szeretem csinálni. Feladatok amiket vállalok: Homlokzatfestés, Festés professzionálisan, Tisztasági festés, ablak gittelés, lambéria

  • Vakolás

    4400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Lehet, hogy jól dolgozik, de mi gyakorlatilag nem jutottunk el odáig. Megbeszéltük telefonon, hogy eljön, minden letárgyaltunk. Vártuk, nem jött, a telefont többszöri keresés után sem vette fel, így ennyiben maradt a történet...

Építkezik és a vakolási munkálatokra gyors, megbízható és költséghatékony megoldást keres? A General Home vállalja a gépi vakolást és vasbeton szerkezetek betonacél szerelését is. Kiváló munkák. Megbízható csapat. Korrekt árak. 10 év tapasztalat. Feladatok amiket vállalok: Vakolat javítása oldalfalon (80-99% ); Fal glettelés, Vakolás Építőipari, hőszigetelés

  • Vakolás

    3800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt, profi, jó szakember

Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken. Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gipszvakolás profi csapat. Mennyezetvakolás. Ajánlat 24 órán belül. Nyílászárók védelme. Szivacsozás, glettelés. Fő profilunk: Rabicháló betét elhelyezése oldalfalon (RABIC); Glettelés előkészítés, Korrekt árak, makulatúrázás

  • Vakolás

    4300 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Gyors egyeztetést követően rendben elvégezte a javítást. Jól kommunikál, munkáját kérésre fényképekkel dokumentálta.

Ernő B.
Ernő B. 8900 Zalaegerszeg Online

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Gipszvakolás profi csapat. Ajánlat 24 órán belül. Mennyezetvakolás. Erősítőhálók, sarokvédés. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Vályogfal vakolás; Kültéri glettelés; Gépi vakolás profi minőségben. konyha festés

  • Vakolás

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Rugalmas, korrekt és a munkájában végig szem előtt tartotta a kéréseinket. Jánost egy kis lakás teljes vízszerelésével bíztuk meg, korrekt áron elvállalta és gyorsan el is végezte a munkát. Kiváló minőségű anyagokat használt ( amennyire meg tudjuk ítélni a számla és egy kis utánajárás alapján) és precíz munkát végzett. Elsőre kicsit alulbecsülte a munkához szükséges időt, de ez a fél nap csúszás nem okozott problémát. Ő szerezte be az anyagokat és korrekten nem számolta fel a fel nem használt elemeket. 5 év garanciát vállalt munkájára. Mindenkinek bátran ajánlom.

Erősítőhálók, nyílászárók védelme, sarokvédés, szivacsozás, glettelés. Gyors precíz, tiszta munka! Képek + Referncia + Megrendelés a linken! Ajánlat 24 órán belül. Gipszvakolás profi csapat. Erősítőhálók, sarokvédés. Mennyezetvakolás. Főbb szolgáltatásaink: Rabicháló betét elhelyezése oldalfalon (RABIC); Dekor glettelés; Gépi vakolás profi minőségben. papír aljzat készítés

  • Vakolás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható, lelkiismeretes, korrekt árakkal dolgozó szakember. Bátran ajánlom másoknak is. 👍

Szobafestést ill hőszigetelést vállalunk 20 éves tapasztalattal. Miskolc, Kazincbarcika és vonzáskörzete. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe festés, mázolás, Festés előtti falmosás, cső mázolás, födém készítés

  • Vakolás

    3300 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, rendesen megcsinálta amit vállalt

Rendeld meg kőműves szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kőműves vakolás közben Egerben

Népszerű kérdés

Vakolás: mennyi a munkadíj Egerben?

Egerben a vakolás átlagos ára 1800 - 3500 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valódi értékeléseket?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kőművest Egerben?

Ebben a pillanatban 20 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést VAKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kereshetek kőművest?

Megéri egy Qjob-on regisztrált kőművest hívnod ha erre van szükséged: vakolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi kőműves?

A jó kőműves részletes árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Melyik feladatok tartoznak ide: vakolás?

A vakolás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy kőművest nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.