Tűzhely javítás szolgáltatásra van szükséged Egerben és környékén?

Háztartásigép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj háztartásigép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 7 háztartásigép szerelő közül! Korrekt tűzhely javítás árak: 5000-9300 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Egerben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Egerben környezetében elérhető szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

1 háztartásigép szerelő most online

Laszló

Laszló

Еrdekel.

Norbert

Norbert

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a tűzhely javítás Egerben?

5000 - 9300 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb háztartásigép szerelők Egerben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező háztartásigép szerelőt!

Tisztelt megrendelők! Led-Lcd Televíziók javítása. Garanciával. Szolgáltatások: LED TV JAVÍTÁS, LCD TV JAVÍTÁS, PLAZMA TV JAVÍTÁS.

  • Tűzhely javítás

    4700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt kiszolgálás, kedvesség, figyelmesség.

Richárd vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Mosógépek helyszíni javítása. Szakszerűen, garanciával, bankkártya elfogadás. Mosógépek, mosogatógépek javítása szakszerűen, garanciával Szeged. Akár aznapi munkavégzés.

    3000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt kiszolgálás, szakszerűség!

Eger dolgozom, megyében is! Megbízhatóság, versenyképes árak, kiemelkedő minőség, 17 év szakmai tapasztalat. Adatvesztés nélkül, időpontfoglalás sem szükséges. Akkumulátor csere 30 perc. Display csere 1 óra alatt. . Szupergyors javítások. Típusok: ɪᴘʜᴏɴᴇ, sᴀᴍsᴜɴɢ.

    5000 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Udvarias, segítőkész, gyors, hozzáértő kiszolgálás 😁

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Helyszíni szerviz. Javítás új alkatrészekkel. Gyors kiszállás. Reális árak.

    3100 Ft

Köszönöm a gyors segítséget !

Szabolcs vagyok. Mosógép javítás, Mosogatógép javítás, Szárítógép javítás, Tűzhely - sütő javítás. Mosogatógép szerviz. Villany tűzhely javítás. Indesit Whirlpool Bosch. Mosógép szerviz.

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Gyors javítás, kedves kiszolgálás

Rendelj háztartásigép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy háztartásigép szerelő tűzhely javítás közben Egerben

Népszerű kérdés

Tűzhely javítás: mennyi az ára Egerben?

Egerben a tűzhely javítás átlagos díja 3700 - 6900 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - ezután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek igazi értékeléseket?

Egerben a korrózióvédelem viasszal szolgáltatáshoz már 8 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek háztartásigép szerelőt Egerben?

Most 6 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KORRÓZIÓVÉDELEM VIASSZAL szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű munkákhoz hívhatunk háztartásigép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható járműfényezőt megbíznod ha a következőre van szükséged: korrózióvédelem viasszal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi háztartásigép szerelő?

A jó járműfényező pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: tűzhely javítás?

A korrózióvédelem viasszal és összes részfeladata ide sorolható. Egy járműfényezőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.