Udvar tervezés Győrben a te elképzeléseid szerint!

Kertépítőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertépítő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb kertépítőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 65 kertépítő közül, 14400-27000 Ft/óra áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Győrben bérelj fel a legjobb szakembereket a udvar tervezés! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Győrben környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

10 kertépítő most online

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Zoran

Zoran

Ma is elvallalom.

Sandor

Sandor

Mennyibe kerül az udvar tervezés Győrben?

14400 - 27000 Ft/óra

A legjobb kertépítők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertépítőt!

A lakásfelújítás a megrendelők többségének komoly feladatot jelent, ami számtalan esetben rengeteg stresszhelyzettel jár. Ezt a feladatot szeretnénk az Ön számára is könnyen kezelhetővé tenni azáltal, hogy a felméréstől, illetve az első megbeszéléstől kezdve segítséget nyújtunk minden döntésében. Gondot okoz a színek kiválasztása? Tanácstalan a stílus meghatározásában? Egy teljes felújítás még nem aktuális, de egy kis változtatás/ frissítés már jól jönne? Szolgáltatásaink a lakásfelújítás, korszerűsítés minden szegmensét felölelik, így bármely munkafolyamatot el tudunk végezni Önnek, Ön helyett.

  • Udvar tervezés

    3600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Gyorsan és szépen dolgozott, nálunk parketta felújítását végezte el.

Megbízható belsőépítész vállalat. 30 év tapasztalat. Kedvező áron. Ingyenes tanácsadás.

    9000 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Korrekt szakember. Nagyon meg voltam elégedve.

3D belsőépítészeti látványtervezés értékesítéshez és belsőépítészeti kivitelezéshez. Szeretnéd, hogy vevőid, megrendelőid pontosan lássák az elképzelésedet? Kérd ajánlatunkat! Valósághű élmény. Részletgazdag kidolgozás.

    7300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

gyakorlott, jó minőségű munkát végző kollégákkal.

Modern új családi házak, ingatlanok, lakóparkok tervezése, akár magán akár üzleti célra. Építészmérnöki szolgáltatások, megtervezzük álom házad és segítünk a kivitelezésben. 10+ éves tapasztalat.

    4600 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Mindig kedves segítőkészség és profizmus fogad.

Lakberendezési tanácsadás • Stílustanácsadás • Egyedi bútortervezés • Lakberendezési tervezés, látványtervezés Mindig is inspirált az emberekkel való foglalkozás, illetve az, hogy álmaik, vágyaik megvalósulásában segíteni tudjak. A lakberendezésben számomra legfontosabb a funkcionalitás, a harmónia megteremtése és a költséghatékonyság. Minden kihívás alkalmával előhozom az Ügyfelekből azt, ami bennük rejlik. Keressen bizalommal! ,,Az otthonunk, a belsőnk tükre”

    3500 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, korrekt, viszont a helyszínen derült ki hogy idő hiányában plusz javítást nem tudnak elvégezni (futómű állítás) úgy hogy egy hétre előre kellett bejelentkezni. Ellenben szemrevételezésért felszámol + 3000 körüli összeget. 🙃

Rendeld meg kertépítő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kertépítő udvar tervezés közben Győrben

Népszerű kérdés

Udvar tervezés: mennyibe kerül Győrben?

Győrben az udvar tervezés átlagos díja 12300 - 23100 Ft/óra. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Kertépítők - hogyan válasszunk Győrben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kertépítőt Győrben?

Jelenleg 50 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést UDVAR TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy kertépítő?

Egy kertépítő a következő feladattal bízható meg bátran: udvar tervezés vagy bármi hasonlóval.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy kertépítő?

Egy megbízható kertépítő pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: udvar tervezés?

Az Udvar tervezés és összes részfeladata ide tartozhat. Egy kertépítőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.