Telefon üvegcsere szolgáltatásra van szükséged Győrben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 17 telefon szerelő közül! Korrekt telefon üvegcsere árak: 6700-12600 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj bele? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és a Győrben környékén elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

3 telefon szerelő most online

Péter

Péter

Еrdekel.

Béla

Béla

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon üvegcsere Győrben?

6700 - 12600 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Ha szeretnél magyarítást, szoftverfrissítést, kijelzőcserét, hardveres javítást, akkor keress minket! Akár külföldről, akár országhatáron belülről rendelted a telefonodat, mi tudunk neked segíteni. A ritka telefonodhoz szinte minden alkatrészt betudunk szerezni! A javításokra és az általunk beszerzett alkatrészekre 180 nap garanciát adunk.

Amiket vállalok:, xiaomi kijelző javítás, betört telefon kijelző javítás, vezetékes telefon javítás, telefon alaplap javítás, törött kijelző javítás

  • Telefon üvegcsere

    6500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Fizetés telefonon keresztül .Return NFC on xiaom redme note 8...

Tisztelt Érdeklődő! Márkafüggetlen mobiltelefon szerviz, kijelző és akkumulátorcsere akár azonnal. Kijelző és akkumulátor csere akár azonnal, extra költségek nélkül. márkafüggetlen szerviz. minőség, precizitás. időpont foglalás. szerviz

Szerviz szolgáltatásunk:, telefon kijelző karc javítás, telefon kamera lencse javítás, Telefon takarítás, képernyő csere, üvegfólia telefonra felhelyezés

    5700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Szuper, nyugodtan ajánlom. Mindezt gyorsan és magas minőségben.

Tisztelt megrendelők! Kiegészítő szolgáltatásaink:, telefon képernyő javítás, üvegfólia telefonra felhelyezés, telefon hangszóró tisztítás, xiaomi akkumulátor csere, iphone 5s akkumulátor csere

Főbb szolgáltatásaink:, kijelző javítás, iphone 11 akkumulátor csere, telefon usb csatlakozó javítás, telefon mikrofon javítás, samsung telefon üvegcsere

    3300 Ft

A mester félelmetes! A munkát gyorsan és magas minőségben végezte el. Tanácsot adott neki, és a lényegre tért. Nagyon udvarias és kedves fiatalember. Köszönöm a további tanácsokat egy másik eszközzel kapcsolatban.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon üvegcsere közben Győrben

Népszerű kérdés

Telefon üvegcsere: mennyi a munkadíj Győrben?

Győrben a telefon üvegcsere átlagos díja 6800 - 12800 Ft/db. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - mi alapján válasszunk Győrben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok telefon szerelőt Győrben?

Ebben a pillanatban 20 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autókárpitost megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: autókárpit javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy telefon szerelő segítségét?

Egy profi autókárpitos az autókárpit javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor telefon szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!