Telefon kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Győrben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 14 telefon szerelő közül! Korrekt telefon kijelző javítás árak — 5200-9800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a felmerülő feladatot és a Győrben környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 telefon szerelő most online

Sandor

Sandor

Еrdekel.

József

József

Sok tapasztalatom van

Janos

Janos

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon kijelző javítás Győrben?

5200 - 9800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Győr dolgozom, megyében is! Fő profilunk:, beázott iphone javítás, Telefon takarítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon kamera javítás, törött telefon kijelző javítás

Amiket vállalok:, iphone 8 plus akkumulátor csere, telefon újratelepítés, képernyő csere, samsung telefon üvegcsere, iphone 6s akkumulátor csere

  • Telefon kijelző javítás

    5700 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Felelős szakember. A javítás objektív megközelítése, a készülék minden egyes jellemzőjének értékelése. Rendezett és professzionális, jó eszközökkel.

Üdvözlöm! Szervizünket, és a lehető leggyorsabban megjavítjuk készüléked ! Akkumulátor csere. Töltés javítás. Szoftveres javítások. Kijelző csere. Szolgáltatások: Kijelző csere, Akkumulátor csere, Töltés javítás.

Szerviz szolgáltatásunk:, törött kijelző telefon adatmentés, telefon üveg karc javítás, iphone 8 plus akkumulátor csere, samsung kijelző csere, telefon képernyő javítás

    6800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.7

Sok új dolgot tudtam meg magamnak. Ajánlanám és újra használni fogom 👍

Üdvözlöm a profilomon. Elsősorban iPhone, Huawei, Samsung, Xiaomi és Sony készülékeket javítunk. Szervizünk az Oktogonnál, a Jókai tér 2. alatt található. Keressen minket!

Amiket vállalok:, telefon üveg karc javítás, telefon akkumulátor csere, kijelző javítás, törött kijelző telefon adatmentés, iphone 5s akkumulátor csere

    5600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Köszönöm Igor a segítséget. Nem először használom őt. Jobban tudom ajánlani őt, mint bármely más mestert. Minden munkáját alulról végzi: mindent részletesen elmagyaráz, és minden szükséges pontosítást és javítást jó minőségben végez el, és jó ember.

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon kijelző javítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Telefon kijelző javítás: mennyi a munkadíj Győrben?

Győrben a telefon kijelző javítás átlagára 5800 - 10800 Ft/db. A feladat megosztásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan választhatunk Győrben?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok telefon szerelőt Győrben?

Most 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ALFA ROMEO SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autószerelőt megbíznod ha szükséged van erre: alfa romeo szerviz.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő az alfa romeo szerviz mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor telefon szerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!