Telefon javítás szolgáltatásra van szükséged Győrben és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 19 telefon szerelő közül! Korrekt telefon javítás árak: 7400-13800 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Győrben! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj bele? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Győrben környékén dolgozó szakembereink rögtön megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

3 telefon szerelő most online

Csaba

Csaba

Еrdekel.

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Viktor

Viktor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon javítás Győrben?

7400 - 13800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Győrben!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

József, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Fő profilunk:, huawei akkumulátor csere, mobiltelefon javítás, iphone 6 akkumulátor csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon üveg karc javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon lcd kijelző javítás, samsung akkumulátor csere, alcatel kijelző javítás, telefon usb csatlakozó javítás, iphone 6 akkumulátor csere

  • Telefon javítás

    4700 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Nagyszerű technikus. Kicseréltem az iPhone 6s kijelzőjét és akkumulátorát. Mindezt minőségileg és gyorsan. A munka során kellemes hangulatú filmnézés jött létre, a mester amellett, hogy mindent megváltoztatott, megtisztította és kisimította a testet, nagyon elégedett maradt ezzel a mesterrel, mindenkinek ajánlom. :)

Üdvözlöm! Ügyfél visszajelzések alapján az ügyfeleink 54,7%-a visszatérő ügyfél.

Fő profilunk:, iphone 5s akkumulátor csere, törött kijelző telefon adatmentés, kijelző csere, törött telefon kijelző javítás, telefon akkumulátor csere

    5800 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

A mesterember nagyszerű, mostantól csak hozzá fogok menni 100%-ban

Tisztelt Érdeklődő! Mobiltelefonok, számítógépek és egyéb elektronikai eszközök javítása számlaképesen, garanciával.

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üvegcsere, samsung telefon üvegcsere, samsung kijelző csere, xiaomi akkumulátor csere, telefon adatmentés

    6000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Minden tökéletes, gyorsan javítottam, minden lépés jelenthető volt. Nagyszerű fickó!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon javítás közben Győrben

Népszerű kérdés

Telefon javítás: mennyibe kerül Győrben?

Győrben a telefon javítás átlagára 5800 - 11000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - ezt követően egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Telefon Szerelők - hogyan válasszunk Győrben?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek véleményeit - ezek segítenek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Győrben?

Most 22 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést DACIA SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mit csinál egy telefon szerelő?

Egy autószerelő ezzel a munkával bízható meg: dacia szerviz vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy telefon szerelő?

Egy megbízható autószerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ide: telefon javítás?

A dacia szerviz és összes részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy autószerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.