Kert burkolás Kaposvár szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Kőművesmost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kertburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Kaposvárban kert burkolásra keresel szakembert? Rendelkezésre áll 34 tapasztalt szakemberünk. Válassz minket és élvezd a szép kerted! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kaposváron környékén elérhető szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

5 kertburkoló most online

Peter

Peter

Ingyenes kiszállás.

Laszló

Laszló

Érdekel.

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a kert burkolás Kaposváron?

4400 - 8300 Ft/nm

A legjobb kőművesek Kaposváron!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kertburkolót!

A prémium polikarbonátnak köszönhetően megnöveli a medence használhatóságának idejét.

  • Kert burkolás

    4300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Megbízható cég jó teljesítmény

20 év tapasztalat, garancia! Kedvező árak.

    4100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Elképesztően profi csapat, jól felkészültek, precízek, szépen dolgoznak! Igazi felüdülés ilyen kivitelezőt látni a sok "egytalicskás" építőipari próbálkozó között. Közel 100 m2 térkő és több mint 100 fm szegély lerakásra szerződtünk, minden a megbeszéltek szerint, kiváló minőségben készült el. Csak ajánlani tudom őket!

Beton és gipszbeton lépcsők burkolása parkettával. Legjobb ár- érték arányú lépcső burkolat.

    6000 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Széles választék színben, méretben, minőségben. Kedves, előzékeny, figyelmes tájékoztatás, kiszolgálás. Észrevétlenül sikerült itt eltölteni egy fél napot. 🙂

Minőségi Hidegburkolás Reális Áron | Határidőre precízen elvégzett munka Önnek is! Hidegburkolás, padlóburkolás, csempézés, padlószigetelés, falszigetelés, konyha burkolás.

    6200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Megbízható gyors munka és nagyon kedvező árakon dolgozik csak ajánlani tudom .

Tervezéstől a kivitelezésig, önhordó vasszerkezetes, betonburkolás! Galériában több referenciaképet is megtekinthet! Egyedi falépcső készítés. Tetőtér beépítése. Önhordó lépcsők. Szolgáltatások: Helyszíni felmérés, Tervezés, Gyártás.

    6000 Ft

Mindig akkor érkeztek mikorra azt megbeszéltük. Részletesen végig vezettek a folyamatokon, esetleges kèrdéseken. A végeredmény szép lett. Minden kérést teljesítettek.

Rendelj kertburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy kőműves kert burkolás közben Kaposváron

Népszerű kérdés

Kert burkolás: milyen árak vannak Kaposváron?

Kaposváron a kert burkolás átlagára 4300 - 8100 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Kaposváron a kert burkolás szolgáltatáshoz már 30 véleményt kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok kőművest Kaposváron?

Jelenleg 23 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést KERT BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok kőművest?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható kőművest megbíznod akkor, ha a következőre van szükséged: kert burkolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy kőműves?

Egy jó kőműves részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: kert burkolás?

A kert burkolás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy kőművest nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.