Panel felújítás Kecskemét szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Kivitelezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj kivitelező szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb kivitelezőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 61 kivitelező közül, 34400-64500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a panel felújítás! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Kecskeméten közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

9 kivitelező most online

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

György

György

A környeken vagyok.

Janos

Janos

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a panel felújítás Kecskeméten?

34400 - 64500 Ft/nm

A legjobb kivitelezők Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező kivitelezőt!

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Házak szerkezetépítése. Ház- és lakásfelújítás. Kulcsrakész házak. Generálkivitelezés. Szolgáltatásaink: Ajtó tapétázás; Mennyezet gipszkartonozás; Szekrény festés. Fix ajánlat 5 munkanapon belül

  • Panel felújítás

    2600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Hatalmas választék, szívélyes és hozzáértő kiszolgálás.

Régi ház felújítás költségei. Ingyenes találatok Önnek a nap 24 órájában, a hét minden napján! Az összes válasz. Több forrás egyesítve. Könnyű információszerzés. Egyszerű használat. Gyors és megbízható. Fedezzen fel minket most! Főbb szolgáltatásaink: Fürdőszoba festés; Geometrikus falfestés; Csövek festés. Régi Ház Felújítás Költségei

    2600 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Nagyon segîtőkész eladók vannak, szép jó minőségű árukészlettel.

Lakás és családi ház teljeskörű külső és belső felújítás saját vagy meglévő tervek alapján. Legfontosabb számunkra a minőségi munka elvégzése, határidőben történő befejezése. Fő profilunk: Csempe leszedés; Festés előtti falmosás; Wc burkolás. Idei technológia, tavalyi árak

    2800 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

Túl drága

Tetőfedés es lakás felújítás Bízzon meg szakembereket, és keltse új életre projektjét. Lakás felújítás Bármilyen építkezést szeretne, gondoskodunk a kiváló kivitelezésről. Amiket vállalok: Vinil tapétázás; Festés előtti falcsiszolás; Panel wc felújítás. Lakásfelújítás

    3600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Szép árúkínálat, szakértelem.

Állványozás, betonozás, falazás, festés, gépi vakolás gipszkartonozás hőszigetelési munkák. Csapatunkkal lakás és házfelújítást, tervezést, generálkivitelezést vállalunk korrekt áron. Házak szerkezetépítése. Generálkivitelezés. Kulcsrakész házak. Ház- és lakásfelújítás. Szolgáltatásaink: Panellakás fürdőszoba felújítás; Plafon glettelése; Wc burkolás. Ház külső/belső felújítás

    3400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

A szanitereinket tőlük vásároltuk. Elégedettek vagyunk a termékeik minőségével így a csaptelepeinket is náluk fogjuk beszerezni!

Lakásfelújítás generálkivitelezés, a lakásod tökéletes kényelméért mi mindent megteszünk. Mindent megteszünk a burkolástól a belső építészetig, hogy teljesen otthonos legyen minden. Tökéletes Otthonosság. Magas minőség. Évtizedes tapasztalat. Garantált költségvetés. Amiket vállalok: Csempe leszedés; Válaszfal gipszkartonozás; Ház külső színezés. Teljes körű ház felújítás

    5500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Jófejek és tájékozottak az ott dolgozók!

Rendeld meg kivitelező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy kivitelező panel felújítás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Panel felújítás: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a panel felújítás átlagos ára 8000 - 15000 Ft/alkalom. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok megbízható véleményeket?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok lakásfelújítás kivitelezőt Kecskeméten?

Most 46 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést PANEL FELÚJÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek lakásfelújítás kivitelezőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált lakásfelújítás kivitelezőt keresned amennyiben a következőre van szükséged: panel felújítás.

Mihez kértheted egy profi lakásfelújítás kivitelező segítségét?

Egy profi lakásfelújítás kivitelező a panel felújítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: panel felújítás?

A panel felújítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy lakásfelújítás kivitelezőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen munkára.