Szekrény tapétázás Kecskeméten a te elképzeléseid szerint!

Tapétázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tapétázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb tapétázókat a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 62 tapétázó közül, 2400-4500 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a szekrény tapétázás! Először keresel szakembert a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj bele? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Kecskeméten közelében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

9 tapétázó most online

Marton

Marton

A környeken vagyok.

Marton

Marton

Ingyenes kiszallas.

Lajos

Lajos

erdekel.

Mennyibe kerül a szekrény tapétázás Kecskeméten?

2400 - 4500 Ft/nm

A legjobb tapétázók Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tapétázót!

A kockahazteto.hu-n mindent megtalálsz, amire a kockaház tetőfelújításánál szükséged lesz. Lépj kapcsolatba szakértőinkkel az ingyenes tanácsadásért, személyre szabott ajánlatért. Nyerj 1 millió Ft-ot. Star tetőcserepekkel. Május 31-ig. Főbb szolgáltatásaink: Könnyűszerkezetes ház felújítása; Fűtés rézcső festés; Meszelés. 1-3 hét jellemző kezdés

  • Szekrény tapétázás

    3400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Az árak csak részben vannak feltüntetve !Az eladók a számítógépel és a mobiltelefonnal vannak elfoglalva .

Vállalunk külső és belső teljes körű ház és lakásfelújítást, átalakítást igényes. kivitelben magán és közületi megrendelőink számára referenciákkal, garanciával. ingyenes árajánlat. szobafestés gipszkarton. csatornázás fűtésszerelés. lakásfelújítás generálban. Szolgáltatásaink: Járólap felújítás; Gipszkartonozás tetőléccel; Konyha festés. Teljeskörű Generálkivitelezés

    4100 Ft

5 vélemény / értékelés 4.5

Kedvesek , segítőkészek a hölgyek.Mindenkinek ajánlom.

Előre rögzített árak, garanciák a felújításhoz. A legfőbb referenciánk a megbízhatóságunk. Lakásfelújítás generálkivitelezés, a lakásod tökéletes kényelméért mi mindent megteszünk. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Bútor tapétázás; Gázcsövek festés; Beton erkély felújítás. Régi ház felújítás

    5500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon kedvesek! 🙂

Házfelújítás Budapesten és Pest megyében 16 év tapasztalatával. Feladatok amiket vállalok: Panellakás konyha felújítás; Gipszkarton profilok szerelése; Panel erkély felújítás. Mindent elvégzünk

    2400 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Udvariasség, segítőkészség, rugalmasság

Fürdőszoba - Lakóingatlan Felújítások - Panel Fürdőszoba Felújítások -Ingyenes Felmérés- Fürdőszoba - Ingatlan Felújítások--- Ingyenes Helyszíni Felmérés--- Főbb szolgáltatásaink: Padlószőnyeg lerakása betonra; Geometrikus falfestés; Kőporos vakolat festés. Felújítást tervez ne keressen

    3200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Jo ár jo minőség!

Panel lakások teljeskörű felújítását vállaljuk kedvező áron, rövid határidővel. Akár kisebb részfeladatokat is végzünk szakképzett kollégáinkkal, kedvező áron. Kedvező ár. Minőségi munka. Fő profilunk: Panellakás felújítás; Fal csiszolás; Beton festés. Teljeskörű lakásfelújítás

    4100 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Hatalmas árúkészlet!

Rendeld meg tapétázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tapétázó szekrény tapétázás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Szekrény tapétázás: mennyi az ára Kecskeméten?

Kecskeméten a szekrény tapétázás átlagos ára 3100 - 5900 Ft/db. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós értékeléseket?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek tapétázót Kecskeméten?

Most 39 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést SZEKRÉNY TAPÉTÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk tapétázót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált tapétázót hívnod amennyiben a következőre van szükséged: szekrény tapétázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tapétázó?

A jó tapétázó pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen esetben van szükséged a következőre: tapétázó?

Ha egy megbízható tapétázó segítségére van szükséged, akkor a Qjob-értékelések segítenek a megfelelő választásban. A szekrény tapétázás és az ezzel kapcsolatos feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.