Vinil tapétázás Kecskemét területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Tapétázót könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj tapétázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb tapétázókat a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 66 tapétázó közül, 1500-2900 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Kecskeméten bérelj fel a legjobb szakembereket a vinil tapétázás! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj neki? Mondd el nekünk a megoldandó feladatot és a Kecskeméten környékén található szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

10 tapétázó most online

Karoly

Karoly

Ma is elvallalom.

József

József

A környeken vagyok.

dr.

dr.

Ingyenes kiszallas.

Mennyibe kerül a vinil tapétázás Kecskeméten?

1500 - 2900 Ft/nm

A legjobb tapétázók Kecskeméten!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező tapétázót!

15 éves tapasztalattal vállaljuk lakások, családi házak, nyaralók teljes körű felújítását. Előre megtervezett lépésekkel és ütemtervvel dolgozunk, így a határidőket betartjuk! Feladatok amiket vállalok: Fürdőszoba festés; Glettelés; Lakótelepi wc felújítás. Rejtett költségek nélkül

  • Vinil tapétázás

    5100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Vásárolni szeretem volna, házhozszállítással . Közölték hogy emeletre nem veszik fel az árut. Csak halkan jegyzem meg hogy 2020-at írunk és van másik 20 fürdőszoba szaküzlet Győrben.

A felújításnak nem kell rémálomnak lennie! Tanácsadásunkon szakszerű segítséget nyújtunk! Lakásfelújításon töröd a fejed? Szaktanácsadásunkon minden kérdésedre... Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Teljes körű fürdőszoba felújítás; Gipszkarton felrakása; Gépi festés. Kivitelezés szakemberekkel

    2200 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Barátságos hely, óriási választékkal, megfizethető minőségi termékekkel.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Generálkivitelezés. Garanciával. Lakásfelújítás. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Csempe leszedés; Vakolás; Falfestés szórópisztollyal. Rejtett költségek nélkül

    3400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Hatalmas választék,jó áron.

Vállalunk külső és belső teljes körű ház és lakásfelújítást, átalakítást igényes. kivitelben magán és közületi megrendelőink számára referenciákkal, garanciával. lakásfelújítás generálban. ingyenes árajánlat. csatornázás fűtésszerelés. szobafestés gipszkarton. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: Járólap felújítás; Plafon glettelése; Konyhabútor festés. Pontos ütemezéssel, árakkal.

    3800 Ft

10 vélemény / értékelés 5.0

Szuper

Teljes körű, fürdőszoba, lakás és ingatlan felújítás, garanciával. Valós refereciákkal. Otthona minden helységét felújíthatja most egy kivitelezővel. Kérjen ajánlatot még ma! Állami támogatásra is. Garanciális munka. Megbízható... Feladatok amiket vállalok: Tapétázás; Mennyezet gipszkartonozás; Járólap festés. Részletek weboldalunkon

    2300 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Rugalmas, segítőkész, hozzáértő eladók dolgoznak ezen a helyen.

Hidegburkolás, melegburkolás, villanyszerelés, víz-gáz-fűtés, festés, generálkivitelezés. Megfizethető árak, vállalt határidők betartásával, teljeskörű minőségi kivitelezés. Lakásfelújítás. Generálkivitelezés. Garanciával. Amiket vállalok: Ház felújítás; Falfestés szivaccsal; Festés falra. Otthonfelújítás lakásfelújítás

    2200 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

Minőségi termékek.

Rendeld meg tapétázó szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy tapétázó vinil tapétázás közben Kecskeméten

Népszerű kérdés

Vinil tapétázás: mennyibe kerül Kecskeméten?

Kecskeméten a vinil tapétázás átlagos díja 1400 - 2700 Ft/tól. A feladat létrehozásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Tapétázók - hogyan választhatunk Kecskeméten?

Fedezd fel a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találok tapétázót Kecskeméten?

Ebben a pillanatban 38 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VINIL TAPÉTÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatunk tapétázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható tapétázót hívnod ha erre van szükséged: vinil tapétázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó tapétázó?

A jó tapétázó pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. Mielőtt választasz a szakemberek között, ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, amikor tapétázót hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!