Ház bővítés tervezés Miskolc területén. Kiváló minőség, megfizethető árak!

Építészmérnökt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építészmérnök szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb építészmérnököket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 99 építészmérnök közül, 41000-76800 Ft/db áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a ház bővítés tervezés! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a felmerülő gondot és a Miskolcon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

15 építészmérnök most online

Istvan

Istvan

A környeken vagyok.

Nandor

Nandor

Ingyenes kiszallas.

Sandor

Sandor

erdekel.

Mennyibe kerül a ház bővítés tervezés Miskolcon?

41000 - 76800 Ft/db

A legjobb építészmérnökök Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építészmérnökt!

Építkeznél, felújítanál? Kérj ajánlatot még ma álmaid otthonának tervezésére!

  • Ház bővítés tervezés

    6200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

2021 decemberében bíztuk meg a Villa International zrt-t egy három lakásos társasház engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítésére. Eredetileg 2019 április 30 volt a határidő, de sajnos többszöri hosszadalmas csúszást követően csak szeptemberben kaptunk építési engedélyt, ezalatt volt hogy hetekre eltűntek és nem csináltak semmit. Ezt követően a kiviteli tervek is elkészültek, de kiderült, hogy olyan födém elemeket terveztek, amelyek nem szállíthatók ki a helyszínre a megközelítés adottságai miatt. Ezért az egész kiviteli statikai terveket át kellett dolgozni. Most már2020 szeptemberében a kivitelésnél tartunk és folyamatosan ütközünk olyan problémákba, mind az építész, mind a statikai terveken, hogy bizonyos részletek nincsenek kidolgozva, másokat elfelejtettek, vagy éppen rossz megoldást alkalmaztak. Senkinek nem ajánlom hogy őket bízzák meg!

Minőségi gipszkarton dizájn és szerelés megfizethető áron. Munkámra garanciát vállalok - Nézze Meg. Gyorsaság - Rövid határidők - Profi Gipszkarton Szerelés - Keressen Bizalommal.

    4400 Ft

10 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon korrekt, kedves, szimpatikus építész! Jó ötletek, szépérzék, igyekszik egyedi épületet tervezni, de maximálisan figyelembe veszi az építtető kívánalmait. Nagyon jó szívvel ajánlom!

A modern épületek tervezésében több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezünk. Pontosan, határidőben készítjük el a terveket. 3D-s látványtervek. Szentendrei irodával. Egy évtizedes tapasztalat. Típusok: Modern családi ház, Mediterrán családi ház.

    11200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.5

imádom a terveiket...

Kérj árajánlatot, bízd ránk, és mi megtervezzük exkluzív, személyre szabott álomotthonod! Jól átgondolt térszervezés, innovatív megoldások, időtállóság - mind a Te igényeidhez.

    11400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Hihetetlen kedvesek, korrekt szakmai tudással rendelkező szakemberek dolgoznak az irodában, csak ajánlani tudom!

Otthona, üzlethelyisége, irodája tervezésében kérne segítséget? Kérje egyedi ajánlatomat. A végleges tervekről megvalósítási tervdokumentációt készítek. Kérjen ajánlatot most. Bútorok szerkesztése. Egyedi ajánlatkérés. Akár 24 órán belül. Gyönyörű otthon. Kamerák beállítása.

    8300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.8

I might be partial in feedbacking this company cause it's owned by my brother but I'd still recommend it with full swing :-)

Rendeld meg építészmérnök szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építészmérnök ház bővítés tervezés közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Ház bővítés tervezés: mennyi az ára Miskolcon?

Miskolcon a ház bővítés tervezés átlagos díja 46500 - 87200 Ft/db. A feladat létrehozásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezt követően megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok valós véleményeket?

Miskolcon a ház bővítés tervezés szolgáltatáshoz már 82 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok építészmérnökt Miskolcon?

Most 63 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HÁZ BŐVÍTÉS TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk építészmérnökt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható építészmérnökt megbíznod ha a következőre van szükséged: ház bővítés tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy építészmérnök segítségét?

Egy profi építészmérnök a ház bővítés tervezés mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: ház bővítés tervezés?

A ház bővítés tervezés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építészmérnökt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.