Ház külső szigetelése Miskolcon. Forduljon hozzánk bizalommal!

Hőszigetelőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj hőszigetelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb hőszigetelőket a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 95 hőszigetelő közül, 6500-12200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Miskolcon bérelj fel a legjobb szakembereket a ház külső szigetelése! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Miskolcon környezetében található szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

14 hőszigetelő most online

Istvan

Istvan

Ingyenes kiszallas.

Gabor

Gabor

erdekel.

Viktor

Viktor

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a ház külső szigetelése Miskolcon?

6500 - 12200 Ft/nm

A legjobb hőszigetelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező hőszigetelőt!

Hőhídmentes szórt purhab szigetelés 10 év garanciával. Kérje árajánlatunkat! 10 év garancia. szakértői kivitelezés. 10 éves tapasztalat. Fő profilunk: Hőszigetelés Kivitelezés, Építőipari állvány, 10 év garancia, verhetetlen ár, Kerti faház alapozása, Estrich Betonozás Gyorsan

  • Ház külső szigetelése

    9300 Ft

4 vélemény / értékelés 4.9

Márkaszervizben feladták (!) a hiba javítást, az ODOR Autócentrumban kettő nap alatt megjavították - teljesen elfogadható áron. És ráadásul külső, belső takarítva adták vissza az autómat. Barátságos munkafelvétel, profi szerelők. Naná, hogy 5 csillag!

Homlokzat tisztítás, javítás, festés, gipszstukkók javítása, cseréje, stb. Csapatunk több éves szakmai tapasztalattal rendelkezik. Évtizedes alpinista múlt. Profizmus és szakértelem. Magas, de nem eléhetetlen. Szolgáltatások: Galambok elleni védelem, Homlokzati munkák. Fő profilunk: Házépítés a Modern Home-mal, Lapostető javítás és felújítás, 39+ év szakmai tapasztalat, BACHL Hőszigetelés, Régi és új tető javítást

    11200 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

gyors, minőségi munka :)

Hullámpala elszállítása az előírásoknak megfelelően, minden óvintézkedést betartva. Magánszemélyek és céges ügyfelek nekünk egyaránt fontosak . Cserépkályha kedvező áron, Régi tetők teljes felújítása, Kulcsrakész ház akár 6 hónap, Betonozási földmunkálatok, Ingyen felmérés és látványterv

    11400 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

Om.m99⁹99⁹9pp97.9llu...m

Igényes szerkezetlakatos munkák, polikarbonát erkély tetők gyártása, készítése. Igényes szerkezetlakatos munkák, polikarbonát terasz tetők gyártása, készítése. Igényes precíz gyártás. Típusok: Előtetők, Emelvények, Erkély beépítés, Fém kapuk, Vas kerítések. Szolgáltatásaink: Teljes körű családi ház építés, Burkolás, Akár 6 hónap alatt elkészül, Medencék aljának betonozása, Garázs

    10600 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Minden a megbeszéltek szerint zajlott! Nagyon örülök hogy Béciékkel végeztettem el a munkát!Nagyon szépen alaposan dolgoznak teljesen korrekt becsületes szakember én csak ajánlani tudom mindenkinek aki jó munkàt szeretne megfizethető áron! Ami nagyon tetszett még hogy Béci nem számolt fel plussz költséget egy kis plussz munkáért ami nem volt benne a megállapodásunkban.

Kulcsrakész családi házak generálkivitelezése 414.000Ft/nm-től! Keresse értékesítőnket és kérje egyedi ajánlatunkat. Kiszámíthatóság. Tapasztalt Szakemberek. Minőséggarancia. Teljes körű családi ház építés, Alpintechnika, 8 éves garanciával, Ablakszigetelés utólagosan, Felújjítás profi módon

    7500 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Köszönöm a a gyors és precíz javítást.

Külső és belső ház- és lakásfelújítás precízen, igényes kivitelben megrendelőink számára. Szakképzett, tapasztalt mesterembereink irányítása alatt teljeskörű felújítást vállalunk. Bontás. Ingyenes ajánlatkérés. Kertrendezés. Víz- Fűtésszerelés. Festés. Csatornázás. Fő profilunk: Tetőtér beépítés, az alapoktól, Előtetők készítése, Kulcsrakész ház akár 6 hónap, Tartós megoldás, Cseréje, javítása, beépítése

    4100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Tíz per tíz! Hozzáértő, patent, jó arc figurák!

Rendeld meg hőszigetelő szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy hőszigetelő ház külső szigetelése közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Ház külső szigetelése: milyen árak vannak Miskolcon?

Miskolcon a ház külső szigetelése átlagos díja 5600 - 10500 Ft/nm. A feladat megosztásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok hiteles értékeléseket?

Nézd meg a neked megfelelő profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok hőszigetelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 63 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést HÁZ KÜLSŐ SZIGETELÉSE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek hőszigetelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható hőszigetelőt keresned amennyiben erre van szükséged: ház külső szigetelése.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi hőszigetelő?

Egy jó hőszigetelő részletes árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, hogyha hőszigetelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!