Csöves erősítő javítás: erre van szükséged Miskolcon és környékén?

Erősítő Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj erősítő szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 28 erősítő szerelő közül! Korrekt csöves erősítő javítás árak: 4300-8100 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Miskolcon! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Miskolcon környezetében elérhető szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

4 erősítő szerelő most online

József

József

Еrdekel.

Tamás

Tamás

Sok tapasztalatom van

Sándor

Sándor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a csöves erősítő javítás Miskolcon?

4300 - 8100 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb erősítő szerelők Miskolcon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező erősítő szerelőt!

Én magam is közel 50 éve foglalkozom szórakoztató elektronika javításával. A RÁVISZ Szövetkezetnél eltöltött több évtized után mostanáig saját műhelyemben gyakorolom ezt a szakmát, amely egyben a hobbim is. Egy egy szép antik készülék sikeres restaurálása legalább akkora örömöt jelent számomra, mint a tulajdonosnak. Az audio-technika terén az alábbiakkal fordulnak leggyakrabban hozzám ügyfeleim: hifi javítás, hifi szerviz, erősítő javítás, erősítő szerviz, kazettás magnó javítás, lemezjátszó javítás, lemezjátszó szervoz, fonográf szerviz, magnó javítás, hangfal javítás, cd lejátszó javítás és még sok minden mással is… Kérdése van? Keressen elérhetőségeimen, vagy ha elromlott valamije, kérjen ingyenes diagnosztikát ITT!

  • Csöves erősítő javítás

    6100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.7

Köszönjük a szakértőnek! Pontos, nagyon gyorsan megoldotta a problémát a javítással, mindent a helyszínen, ami nagyon fontos!

Orion, Videoton hangsugárzók javítása eredeti, vagy után gyártott alkatrészekkel!

    5700 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Minden nagyszerű! Várakozás közben jól elbeszélgettünk. Bónuszként megszabadultam a portól.

1991-óta foglalkozunk szórakoztató elektronikai készülékek javításával. Több évtizedes tapasztalattal és felkészülten várjuk a javításra szoruló készülékeket. Ha meghibásodott a készüléke, kérjük, forduljon hozzánk bizalommal. Várjuk megrendeléseiket személyesen vagy a telefonszámainkon. Érdeklődéseiket, kérdéseiket is szívesen fogadjuk. Kérjük, keressenek! Várjuk megrendeléseiket.

    5100 Ft

7 vélemény / értékelés 5.0

Minden tervezett történik, és még ezen felül is.tselo rendezett.Budet alkalmazás, ha szükséges.

Rendelj erősítő szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy erősítő szerelő csöves erősítő javítás közben Miskolcon

Népszerű kérdés

Csöves erősítő javítás: mennyi a munkadíj Miskolcon?

Miskolcon a csöves erősítő javítás átlagos ára 5400 - 10100 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Erősítő Szerelők - hogyan választhatunk Miskolcon?

Fedezd fel a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek visszajelzéseit - ezek segíthetnek eldönteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok erősítő szerelőt Miskolcon?

Ebben a pillanatban 26 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSÖVES ERŐSÍTŐ JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk erősítő szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható erősítő szerelőt megbíznod ha erre van szükséged: csöves erősítő javítás.

Gyakori kérdés

Mihez kértheted egy profi erősítő szerelő segítségét?

Egy megbízható erősítő szerelő a csöves erősítő javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: csöves erősítő javítás?

A csöves erősítő javítás és mindegyik részfeladata ebbe a kategóriába sorolható. Egy erősítő szerelőt nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.