Mozaik burkolás Nyíregyházán a te elképzeléseid szerint!

Burkolómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj mozaikburkoló szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassza Mozaik burkolás szolgáltatásunkat Nyíregyházán! Több mint 53 szakember közül választhat, hogy otthona tökéletes legyen. Látogasson el oldalunkra! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan vágj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán közelében található szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

9 mozaikburkoló most online

Janos

Janos

A környéken vagyok.

Karoly

Karoly

Ingyenes kiszállás.

Ernő

Ernő

Érdekel.

Mennyibe kerül a mozaik burkolás Nyíregyházán?

5500 - 10400 Ft/nm

A legjobb mozaikburkolóok Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mozaikburkolót!

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést! Stresszmentes kivitelezési és felújítás az ország teljes területén. Válasszon minket!

  • Mozaik burkolás

    6400 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt, gyors, pontos munkavégzés és nagyon szép munka. Köszönöm.

István B.
István B. 4432 Nyíregyháza Online

Szeletelt Tégla Burkolás. Több mint 1000 találatot kaphat az internetről. Non-stop információ. Hírek, tények és egyebek. 100+ millió látogató. Web, képek és videó. Milliók bíznak benne. A teljes áttekintés.

    4700 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Mindenkinek ajánlani fogom az All in lakásfelújítás csapatát, mert csodálatos munkát végeztek nálam. A felmérést követően korrekt árajánlatot kaptam, melyben részletesen feltüntették a felmerülő munkafolyamatokat és költségeket. Mindig minden a megbeszéltek szerint történt, pontosak, megbízhatóak és szorgalmasak.

Tibor T.
Tibor T. 4400 Nyíregyháza Online

Megbízható, precíz, józan életű, munkámra igényes szakember vagyok.

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Végtelenül kedves és segítőkész tulajdonosok. Rengeteg márka, kitűnő ár érték arány. Mindenben a vevő igényeit lesik, és minden igényre van válaszuk. Mindenkinek nyugott szívvel ajánlom!

Ferenc T.
Ferenc T. 4481 Nyíregyháza Online

Nagy tapasztalattal rendelkező, megbízható burkoló csapat. Kérjen díjmentes felmérést!

    7500 Ft

7 vélemény / értékelés 4.9

Udvarias kiszolgálás, szakértők tudnak tanácsokkal szolgálni.

Fedezze fel a padlóburkolatok széles választékát és találja meg álmai padlóját. A padló az otthon belső terének alapja, nálunk megtalálja az igazit. Van közel kereskedő.

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Gyors, pontos, minőségi munka.

Rendelj mozaikburkoló szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy burkoló mozaik burkolás közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Mozaik burkolás: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a mozaik burkolás átlagára 3800 - 7100 Ft/nm. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - majd pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Burkolók - mi alapján választhatunk Nyíregyházán?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is megbeszélheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek burkolót Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 46 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést MOZAIK BURKOLÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok burkolót?

Megéri egy Qjob-on regisztrált burkolót megbíznod ha szükséged van erre: mozaik burkolás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik a burkoló?

Egy megbízható burkoló pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: mozaik burkolás?

A mozaik burkolás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ide tartozhat. Egy burkolót bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.