Megfigyelés szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkiválóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 38 magánnyomozó közül! Korrekt megfigyelés árak: 2200-4200 Ft/óra. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan láss neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Nyíregyházán közelében dolgozó szakembereink azonnal megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 magánnyomozó most online

Mihály V.

Mihály V.

Kedvezményt adok

Dóra K.

Dóra K.

Tapasztalt vagyok

Nikolett K.

Nikolett K.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a megfigyelés Nyíregyházán?

2200 - 4200 Ft/óra

A legjobb magánnyomozóok Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Péter S.
Péter S. 4246 Nyíregyháza Online

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban...

  • Megfigyelés

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Tökéletes kiszolgálás és információ adás!

Jakab
2 éve
Zoltán K.
Zoltán K. 4405 Nyíregyháza Online

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek.

    8000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Egyenlőre úgy tűnik a mai munkaerőpiaci helyzetben korrekt.....csodák ugyebár nincsenek.

Novák
2 éve
Károly T.
Károly T. 4400 Nyíregyháza Online

Profi nyomozóiroda, országos kapcsolati rendszerrel és maximális diszkrécióval. Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Sikeres nyomozás. Éjjel-nappal elérhető. Sokéves tapasztalat.

    8000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Sohe nem kötnék velük szerződést, s mindenkinek ezt tanácsolom! Lehúzós cég, igazi bunkójózsi főnökkel!

Laura
2 éve
András S.
András S. 4400 Nyíregyháza Online

Magánügyekben, de akár nagy, vállalati bűntények esetén is. 11 éves rendőr nyomozói tapasztalattal rendelkezem. Hívjon még ma bizalommal! Országos nyomozás.

    7700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Amikor lètrehozták a cèget,akkor jó cèg volt. Utána a hírek alapján,megindult a lejtőn. Fizetèsek terèn,(órabèrek tekintetèben a dolgozóik irányába) az utolsók között kullog a Vagyonvèdelmi cègek tengerèben! A törvènyileg előírt bèrminimumot sem tartja be! A 3-as metró felújítását is ők őrzik,bár titok,hogy ilyen órabèrekkel hogyan kapták meg?!? Nem biztosítják a 24-órás szolgálatok rèszère a 4-óra pihenőidőt sem. Törvènytelenül,ha az őr elalszik szolgálatban,pènzlevonással sujtják a fizetèsèből!

Evelina
2 éve
András K.
András K. 4405 Nyíregyháza Online

Profi nyomozóiroda, országos kapcsolati rendszerrel és maximális diszkrécióval. Mi...

    6500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt szolgáltató!

Zsófi
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó megfigyelés közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Postaláda zárcsere: mennyi az ára Nyíregyházán?

Nyíregyházán a postaláda zárcsere átlagára 6800 - 12800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek hiteles értékeléseket?

Nyíregyházán a postaláda zárcsere szolgáltatáshoz már 52 véleményt kaptunk és értékeltünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok lakatost Nyíregyházán?

Jelenleg 40 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést POSTALÁDA ZÁRCSERE szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetek lakatost?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható lakatost keresned akkor, ha a következőre van szükséged: postaláda zárcsere.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy lakatos?

Egy jó lakatos pontos árajánlatot ad, elérhető és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha lakatost hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és értékeljétek egymást!