Üzleti titok szolgáltatásra van szükséged Nyíregyházán és környékén?

Magánnyomozót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj magánnyomozó szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 45 magánnyomozó közül! Korrekt üzleti titok árak: 30800-57800 Ft/alkalom. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Nyíregyházán! Először keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Nyíregyházán környékén található szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

7 magánnyomozó most online

József R.

József R.

Tudok segíteni.

Edit B.

Edit B.

Közeli megoldás.

Nóra V.

Nóra V.

Érdekel.

Mennyibe kerül az üzleti titok Nyíregyházán?

30800 - 57800 Ft/alkalom

A legjobb magánnyomozóok Nyíregyházán!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező magánnyomozót!

Péter S.
Péter S. 4246 Nyíregyháza Online

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban...

  • Üzleti titok

    5500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Tökéletes kiszolgálás és információ adás!

Jakab
2 éve
Zoltán K.
Zoltán K. 4405 Nyíregyháza Online

Ha párja hűtlenségét, vagy üzleti partnere inkorrektségét gyanítja, ránk számíthat! Nálunk titkai mellett az összegyűjtött bizonyítékok és információk is biztonságban lesznek.

    8000 Ft

7 vélemény / értékelés 4.7

Egyenlőre úgy tűnik a mai munkaerőpiaci helyzetben korrekt.....csodák ugyebár nincsenek.

Novák
2 éve
Károly T.
Károly T. 4400 Nyíregyháza Online

Profi nyomozóiroda, országos kapcsolati rendszerrel és maximális diszkrécióval. Mi megszerezzük az információt, amire szüksége van. Keressen minket bizalommal! Sikeres nyomozás. Éjjel-nappal elérhető. Sokéves tapasztalat.

    8000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.9

Sohe nem kötnék velük szerződést, s mindenkinek ezt tanácsolom! Lehúzós cég, igazi bunkójózsi főnökkel!

Laura
2 éve
András S.
András S. 4400 Nyíregyháza Online

Magánügyekben, de akár nagy, vállalati bűntények esetén is. 11 éves rendőr nyomozói tapasztalattal rendelkezem. Hívjon még ma bizalommal! Országos nyomozás.

    7700 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Amikor lètrehozták a cèget,akkor jó cèg volt. Utána a hírek alapján,megindult a lejtőn. Fizetèsek terèn,(órabèrek tekintetèben a dolgozóik irányába) az utolsók között kullog a Vagyonvèdelmi cègek tengerèben! A törvènyileg előírt bèrminimumot sem tartja be! A 3-as metró felújítását is ők őrzik,bár titok,hogy ilyen órabèrekkel hogyan kapták meg?!? Nem biztosítják a 24-órás szolgálatok rèszère a 4-óra pihenőidőt sem. Törvènytelenül,ha az őr elalszik szolgálatban,pènzlevonással sujtják a fizetèsèből!

Evelina
2 éve
András K.
András K. 4405 Nyíregyháza Online

Profi nyomozóiroda, országos kapcsolati rendszerrel és maximális diszkrécióval. Mi...

    6500 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt szolgáltató!

Zsófi
2 éve

Rendelj magánnyomozó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy magánnyomozó üzleti titok közben Nyíregyházán

Népszerű kérdés

Zárcsere gyorsszolgálat: mennyi a munkadíj Nyíregyházán?

Nyíregyházán a zárcsere gyorsszolgálat átlagos díja 11300 - 21200 Ft/alkalom. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a jelentkező szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megvitatásra kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találhatok valódi értékeléseket?

Nyíregyházán a zárcsere gyorsszolgálat szolgáltatáshoz már 53 értékelést kaptunk és értékeltünk. Az összes kiemelkedő minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok zárszerelőt Nyíregyházán?

Ebben a pillanatban 41 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést ZÁRCSERE GYORSSZOLGÁLAT szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok zárszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált zárszerelőt keresned akkor, ha a következőre van szükséged: zárcsere gyorsszolgálat.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy zárszerelő segítségét?

Egy profi zárszerelő a zárcsere gyorsszolgálat mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Melyik feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: zárcsere gyorsszolgálat?

A zárcsere gyorsszolgálat és összes részfeladata ide sorolható. Egy zárszerelőt bátran megbízhatsz vele.