Mosogatógép szervíz: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Mosogatógép Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj mosogatógép szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 14 mosogatógép szerelő közül! Korrekt mosogatógép szervíz árak: 4100-7700 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a megoldandó gondot és a Pécsen környékén elérhető szakembereink máris megtalálnak árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

2 mosogatógép szerelő most online

Imre

Imre

Еrdekel.

Lajos

Lajos

Sok tapasztalatom van

Gabor

Gabor

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a mosogatógép szervíz Pécsen?

4100 - 7700 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb autóüvegesek Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező mosogatógép szerelőt!

Cégünk főbb tevékenysége a saját gyártású ipari készülékek üzembehelyezése, karbantartása. Beüzemeléssel, karbantartással, alkatrészek beszerzésével állunk rendelkezésére. Ipari fűtéstechnika. Kiváló szervizhálózat. Egyedi termékek gyártása.
  • Mosogatógép szervíz

    5100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt és gyors állapotfelmérés. Szívesen ad tanácsokat. Csak ajánlani tudom!

Üdvözlöm a profilomon. Főzőlap szervíz több, mint 25 éves tapasztalattal! Budapesten és környékén. 20 éves tapasztalat. Telefonban árat adok. Márkafüggetlen szervíz. Szolgáltatások: Mosógép szerelés, Mosogatógép szerelés, TV szerelés.

    3400 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Barátságos,készséges.

Üdvözlöm! Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen. Hívására szerelőnk válaszol, hogy pontosan fel tudja mérni a problémát. Keresse bátran! Reális árak. MInden hívást felveszünk. Telefonos konzultáció.

    4300 Ft

3 vélemény / értékelés 4.7

Kedvesen, udvariasan fogadott, viszonylag hamar feltárta a hiba okát, megfelelő tájákoztatást adott ( LG tv Háttér világítással ) másnapra el is készült a tv javításával. Bátran ajánlom mindenkinek.

Tisztelt Érdeklődő! Több mint 10 éves tapasztalattal rendelkezünk a kávéfőzők javítása terén. Több mint 15 féle típust javítunk. Krups kávéfőző szerviz. Jura szakszerviz. Kávégép tisztító tabletta.

    4000 Ft

3 vélemény / értékelés 4.5

Jók korrektek,gyorsak,csak ide járok amikor ifosom van.

A megoldások embere vagyok. Precíz munkavégzés, rövid határidővel, kiszállás akár hétvégén is. Hívjon Most! 40+ éve...

    4800 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Egyet nem értek, ha kérem a szerviz munkát úgy, hogy ne darálják le a telefonom, akkor az értetteln kolléga, milyen inditatásból mondja, hogy akkor nem szervizelik a telefonom?! Kérek egy szolgáltatást, de mint fogyasztó, van egy kérésem, milyen az, hogy ha beleírom, egyáltalán nem szükséges nekem a frissítés és a darálás, miért kéne elfogadnom. Ügyfélszolgálatos lefele néz, nem néz bele a szemébe az embernek, miköhben hozzá beszél... gratula! Faragatlan...

Rendelj mosogatógép szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy mosogatógép szerelő mosogatógép szervíz közben Pécsen

Népszerű kérdés

Mosogatógép szervíz: mennyi az ára Pécsen?

Pécsen a mosogatógép szervíz átlagos ára 4600 - 8600 Ft/db. A feladat létrehozásakor megadhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Autóüvegesek - hogyan válasszunk Pécsen?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted azt követően, hogy ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok mosogatógép szerelőt Pécsen?

Ebben a pillanatban 18 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést HÁTSÓ SZÉLVÉDŐ FŰTÉS JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatunk mosogatógép szerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autóüvegest megbíznod akkor, ha erre van szükséged: hátsó szélvédő fűtés javítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy jó mosogatógép szerelő?

Egy jó autóüveges pontos árajánlatot ad, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ide: mosogatógép szervíz?

A hátsó szélvédő fűtés javítás és összes részfeladata ide tartozhat. Egy autóüvegest nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.