Porszívó motor javítás: erre van szükséged Pécsen és környékén?

Porszívó Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj porszívó szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 15 porszívó szerelő közül! Korrekt porszívó motor javítás árak: 6100-11400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Pécsen! Először keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és a Pécsen környékén dolgozó szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt KÖLTSÉGMENTESEN!

2 porszívó szerelő most online

Janos

Janos

Еrdekel.

akos

akos

Sok tapasztalatom van

Imre

Imre

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a porszívó motor javítás Pécsen?

6100 - 11400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb porszívó szerelők Pécsen!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező porszívó szerelőt!

Kedves érdeklődő! Megbízható regisztrált szerelő SOS kiszállással, garanciával, számlával. Minden márkatípus Szerelése-Javítása-Karbantartása-Cseréje-Szervize több mint 30 éve. 33 év tapasztalat. . Regisztrált szerelő. 100% Garancia.

  • Porszívó motor javítás

    4200 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Félve vittem be a telefonom a sok negatív kritikát olvasva, de pozitívan csalódtam. A kijelző az Xperia Z-men keresztbe megrepedt csak úgy spontán. Mivel olvastam hogy nem csak nekem fordult elő ez a probléma, és a Sony is egy éve tud a problémáról, garanciális javításra adtam le a telefonom. Hétfőn reggel vittem el, és pénteken a garanciálisan javított készülékemet már át is vehettem. Teljes modul csere volt rajta, nem csak a digitalizáló üveg lapot cserélték, ami nekem tökéletes és minőségi munkát jelent. A telefont valóban nem veszik fel, és e-mailre sem reagáltak, ez megnehezítette a kommunikációt, csere telefont nem adtak, ami tény hogy fejlesztési potenciál. Ettől függetlenül meg vagyok elégedve a munkájukkal, és jelezném az értékelés olvasóinak hogy nem kell félni, ha garanciálisan javítható, korrekt a cég és javítja a készüléket. Lehet hogy én a szerencsésebb ügyfelek közé tartozom, de szerintem nincs itt semmi gond.

ZiHER
2 éve

A megoldások embere vagyok. Jó napot kívánok, vállalom mosógép, mosogatógép, hűtőgép és mindenféle háztartási gép javítását, beüzemelését. Lassú a laptopja vagy pc-je, esetleg vásárlás előtt áll és nem tudja milyet vegyen?? Itt jó helyen jár, mert segítek abban is. Esetleg nincs egy férfikéz a háznál, mert lecsúszott egy zsindely a tetőn, eldugult a lefolyó, csöpög a csap, fel kell fúrrni egy polcot, stb?? Semmi gond jó helyen jár, megcsinálok bármit, ami a ház körül elromolhat... 0-24 hívhat a megadott , ha nem venném fel, akkor visszahívom.

    3100 Ft

4 vélemény / értékelés 4.6

Precíz,pontos és gyors. Kedvesek az emberekkel. Bármilyen problémával lehet hozzá fordulni a háztartási kisgépekkel kapcsolatban,mindig van megoldás. Köszönjük szépen!🙂

Kedves érdeklődő! Ne várjon napokat kávégépére. A javítást meg is várhatja. 4.8 értékelést kaptunk.

    4000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt gyors árban elérhető

János vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Gitár Javítás Budapest. Non-stop információ. A teljes áttekintés. Web, képek és videó.

    4500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

Szimpatikus, humoros, nagy tapasztalttal.

Tisztelt megrendelők! Márkafüggetlen háztartási gép javítás. 20 éves tapasztalatunk a magyarországi forgalmazásban lévő, szinte minden típusú mosógépre, mosogatógépre, szárítógépre és villanybojlerre vonatkozik a régitől egészen a legújabbakig. Széles spektrumú alkatrész bázissal dolgozunk. Mindig törekszünk a legtöbb hibát helyszínen, rövid időn belül kijavítani.

    3100 Ft

8 vélemény / értékelés 4.9

Hosszú várakozás után újra jó a mosógép!

Rendelj porszívó szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy porszívó szerelő porszívó motor javítás közben Pécsen

Népszerű kérdés

Porszívó motor javítás: milyen árak vannak Pécsen?

Pécsen a porszívó motor javítás átlagos ára 6400 - 12000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - ezt követően megvitatásra kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós véleményeket?

Pécsen az autókárpit tisztítás szolgáltatáshoz már 26 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról elérhető már vélemény a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek porszívó szerelőt Pécsen?

Most 20 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést AUTÓKÁRPIT TISZTÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok porszívó szerelőt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható autótisztítót hívnod amennyiben erre van szükséged: autókárpit tisztítás.

Milyen munkákhoz kértheted egy profi porszívó szerelő segítségét?

Egy megbízható autótisztító az autókárpit tisztítás mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíts, amikor porszívó szerelőt hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!