Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Salgótarjánban tapasztalt szakemberekkel!

Engedje, hogy szakértő villanyszerelőink gondoskodjanak az Ön otthonának elektromos hálózatáról, és élvezze a biztonságot és a stabilitást!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan állj neki? Oszd meg velünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 villanyszerelő most online

Elek

Elek

Ingyenes kiszállás.

Attila

Attila

Érdekel.

Andras

Andras

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Salgótarjánban?

700 - 1400 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zoltán F.
Zoltán F. 3102 Salgótarján Online

Kedves érdeklődő! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: kaputelefonok javítása, karbantartása, villanytűzhely bekötés garanciával, villamossági hibák felderítése, vezeték, kapcsoló csere.

Korrekt villanyszerelési árak:

  • Mérőhely felülvizsgálat és dokumentáció elkészítése: 22.200 Ft
  • Mozgó konnektor fixálása: 1000 Ft-tól 4000 Ft-ig /darab
  • Mennyezeti lámpa felszerelése: 4000 Ft-tól 12500 Ft-ig /darab

Hétfőtől-péntekig 9.00 - 17.00 óra telefonos elérhetőség, időpont egyeztetés

  • Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése

    4900 Ft

5 vélemény / értékelés 5.0

Gyorsan, pontosan és jól dolgozott. A felmerulő új problémát is megoldotta.

Levente
3 éve
Sándor S.
Sándor S. 3104 Salgótarján Online

A megoldások embere vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: társasházi problémák gyors elhárítása, ipari csatlakozók beépítése, szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Felajánlotta a jövőbeni segítségét is. Korrekt, pontosan érkezett, amikor megígérte. Udvarias és segítőkész. Feltakarított a munka elvégzése után.

Pál
3 éve
Dezső K.
Dezső K. 3102 Salgótarján Online

Üdv Dezső vagyok, villanyszerelő, korrekt árakkal, rövid határidővel. Főbb szolgáltatásaink: eph rendszerek vizsgálata, ipari létesítmény karbantartás kmárom-esztergom megye, vezeték áthúzás.

  • Főzőlap/sütő bekötés munkadíj: 9.000 Ft/db.-tól.
  • Hálózati aljzat kialakítása: 4900 Ft /kiállás
  • Lakás átvezetékelése: 4000 Ft-tól 5000 Ft-ig /㎡

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

    7300 Ft

5 vélemény / értékelés 4.7

Minden rendben ment. Gyors és precíz szakember. Köszönöm a segítségét.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő fényerőszabályzós kapcsoló bekötése Salgótarjánban

Fényerőszabályzós kapcsoló bekötése: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése átlagára 700 - 1400 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan találok igazi véleményeket?

Salgótarjánban a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 25 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 16 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Mivel foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő ezzel a munkával bízható meg: fényerőszabályzós kapcsoló bekötése vagy bármilyen ehhez hasonló feladattal.

Népszerű kérdés

Mire számíts, hogyha villanyszerelőt hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és értékeljétek egymást!

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő munkájába beletartozik a fényerőszabályzós kapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. Platformunkon sok tapasztalt specialista közül válogathatsz.