Távirányítós villanykapcsoló bekötése Salgótarján szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Válassza profi villanyszerelőinket, és élvezze a minőségi szolgáltatást kedvező áron!

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legmegbízhatóbb Távirányítós villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Távirányítós villanykapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan fogj neki? Mondd el nekünk a felmerülő problémát és elérhető szakembereink azon nyomban megtalálnak árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

6 villanyszerelő most online

Laszló

Laszló

Sok tapasztalatom van

Attila

Attila

Ma is elvállalom.

Laszló

Laszló

Mennyibe kerül a távirányítós villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban?

1400 - 2700 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Zsolt K.
Zsolt K. 3109 Salgótarján Online

Üdvözlöm a profilomon. Amiket vállalok: kapcsolók, konnektorok, kismegszakítók, biztosítéktáblák cseréje, ad-vesz mérőóra (napelem rendszerekhez), villamos hibaelhárítás.

Villanyszerelési Árlista:

  • Túlfeszültség elleni védelem (1fázis) 40.000 Ft-tól
  • Villanybojler vízkőtelenítés: 8000 Ft-tól 12000 Ft-ig /darab
  • Kombinált (füst és hő) érzékelő: 14.000 Ft

Hétfőtől - Péntekig 7:00 - től ,-17:00 - ig.

  • Távirányítós villanykapcsoló bekötése

    5800 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Hatékony, precíz, megbízható, gyors! Csak ajánlani tudom mindenkinek! Köszönjük szépen Önnek a munkáját!

Valér
3 éve

Kedves érdeklődő! Amiket vállalok: szerelvények, lámpatestek, biztosítéktáblák javítása, cseréje, dugaljak (konnektorok), kapcsolók bekötése, lakás, irodák elektromos fogyasztásának csökkentése, korszerűsítese (led világítás).

Lakás és családi ház villanyszerelés árak 2022-ben:

  • Szigetelt vezeték elhelyezése védőcsőbe húzva vagy vezetékcsatornába fektetve, réz vagy érrel leágazó kötésekkel. mkh 1,5nm 21 m - 70 Ft
  • Túlfeszültség védelem: 30000 Ft-tól 250000 Ft-ig /darab
  • Lakáselosztó bekötése: 5000 Ft-tól 120000 Ft-ig /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    5600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Már elkezdte, de még nem végzett a munkával, így a véleményem nem lenne releváns.

Barnabás
3 éve
András I.
András I. 3141 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: új lakások és házak elektromos hálózatának kiépítése, kapcsolók, konnektorok, lámpák felszerelése, kismegszakítók cseréje.

  • Elektromos hálozat korszerűsítése 1 db - 280.000 Ft
  • Fi relé beépítése: 5000 Ft-tól 8000 Ft-ig /darab
  • Riasztó akkumulátor cseréje: 15000 Ft-tól 25000 Ft-ig /egység

Rokkant betegek, nyugdíjasok és egyedül gyereket nevelő anyák 12% kedvezményben részesülnek!

    3600 Ft

2 vélemény / értékelés 4.2

Meg vagyok elégedve.

Valér
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő távirányítós villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban

Távirányítós villanykapcsoló bekötése: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a távirányítós villanykapcsoló bekötése átlagára 800 - 1500 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Villanyszerelők - mi alapján választhatunk Salgótarjánban?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a jelentkező szakemberekkel megbeszélheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Most 17 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetünk villanyszerelőt?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált villanyszerelőt keresned ha szükséged van erre: távirányítós villanykapcsoló bekötése.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy villanyszerelő?

A jó villanyszerelő pontos árajánlatot tesz általában, elérhető és a feladattal időben végez. A szakember-választás előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez megkönnyítheti a megfelelő döntés meghozatalát.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ehhez: távirányítós villanykapcsoló bekötése?

A távirányítós villanykapcsoló bekötése és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy villanyszerelőt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.