Villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban gyorsan és hatékonyan!

Engedje, hogy szakértőink gondoskodjanak otthona elektromos hálózatáról

Hogyan találj villanyszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb Villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Villanykapcsoló bekötése Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan csináld? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

5 villanyszerelő most online

Mark

Mark

Érdekel.

Sandor

Sandor

Sok tapasztalatom van

Laszló

Laszló

Ma is elvállalom.

Mennyibe kerül a villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban?

1000 - 2000 Ft/darab

A legjobb villanyszerelők Salgótarjánban!

Ne habozzon kapcsolatba lépni velük! Találja meg a keresett a legjobb értékelés Qjob-on villanyszerelőt!

Márk S.
Márk S. 3100 Salgótarján Online

Tisztelt megrendelők! Villanyszerelési munkáim: lépcsőházi automaták és különböző lámpák cseréje, felszerelése, társasház lépcsőház kamera rendszer szerelés telepítés, kapcsoló tábla cseréje, javítása.

Villanyszerelés árak:

  • Gyengeáramú hálózati vezeték kiépítése új védőcsőben elhelyezve (kat6 utp)1 m - 1450 Ft
  • Villanyszerelés: 350000 Ft-tól 800000 Ft-ig /kiállás
  • Lakó és családi házak újravezetékelése: 4000 Ft /óra

Kérem adják meg az elérhetőségüket, főleg ha sürgős esetről van szó!

  • Villanykapcsoló bekötése

    6600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.1

Nagyon felkészült. Pontosan érkezett.

Balázs
3 éve
Sándor S.
Sándor S. 3104 Salgótarján Online

A megoldások embere vagyok. Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista: társasházi problémák gyors elhárítása, ipari csatlakozók beépítése, szerelvényezés.

Szolgáltatások és árak:

  • Áramvédő-kapcsoló (Fi-relé) beépítése: 30.000 Ft/db-tól
  • Vezetékezés kábelcsatornában: 3000 Ft-tól 10000 Ft-ig /㎡
  • Villanybojler bekötése: 7000 Ft /darab

A részleteket telefonon, vagy üzenetben tudjuk egyeztetni.

    4200 Ft

9 vélemény / értékelés 4.4

Felajánlotta a jövőbeni segítségét is. Korrekt, pontosan érkezett, amikor megígérte. Udvarias és segítőkész. Feltakarított a munka elvégzése után.

Pál
3 éve

László vagyok, precíz, lelkiismeretes villanyszerelő. Főbb szolgáltatásaink: áramszolgáltatói, regisztrált kivitelezői feladatok ellátása, villanytűzhely bekötés garanciávallakásszerviz- karnisok, polcok, képek felfúrása, lakás, irodák elektromos fogyasztásának csökkentése, korszerűsítese (led világítás).

Korrekt árak:

  • Kismegszakító szekrény elhelyezése 1 m2 - 0 Ft
  • Kapcsolók, dugaljak cseréje le vagy felszerelés: 1000 Ft /darab
  • Elektromos tűzhely bekötése: 9000 Ft /darab

Hétfőtől - Péntekig 8:00 - től ,-18:00 - ig.

    6000 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Minden jól ment.

Emánuel
3 éve

Hogyan kapj árajánlatokat a helyi villanyszerelőktől?

Rendelj villanyszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy villanyszerelő villanykapcsoló bekötése Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Villanykapcsoló bekötése: mennyi az ára Salgótarjánban?

Salgótarjánban a villanykapcsoló bekötése átlagára 1000 - 2000 Ft/darab. A feladat létrehozásakor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható véleményeket?

Salgótarjánban a villanykapcsoló bekötése szolgáltatáshoz már 25 értékelést kaptunk és értékeltünk. Minden magas minősítésű szakemberről megtekinthető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok villanyszerelőt Salgótarjánban?

Ebben a pillanatban 19 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VILLANYSZERELŐ szolgáltatásra.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi villanyszerelő segítségét?

Egy jó villanyszerelő a villanykapcsoló bekötése mellett több mindent meg tud oldani. A szakterületén belül kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Népszerű kérdés

Hogyan dolgozik egy profi villanyszerelő?

Egy jó villanyszerelő pontos árajánlatot ad, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. A szakember kiválasztása előtt nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokkal foglalkozik egy villanyszerelő?

Egy villanyszerelő feladataiba beletartozik a villanykapcsoló bekötése és az összes hasonló jellegű feladat. A Qjob-on nagyon sok szakember közül válogathatsz.