Tető tervezés Salgótarjánban tapasztalt szakemberekkel!

Építészmérnökt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj építészmérnök szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb építészmérnököket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 26 építészmérnök közül, 6300-11900 Ft/m áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Salgótarjánban bérelj fel a legjobb szakembereket a tető tervezés! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan csináld? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Salgótarjánban közelében elérhető szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

4 építészmérnök most online

Zoltan

Zoltan

Sok tapasztalatom van

Antal

Antal

Ma is elvallalom.

Karoly

Karoly

Mennyibe kerül a tető tervezés Salgótarjánban?

6300 - 11900 Ft/m

A legjobb építészmérnökök Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező építészmérnökt!

István D.
István D. 3104 Salgótarján Online

Komplett napelem rendszert biztosítunk, ügyintézéssel, tervezéstől a kivitelezésig. Díjmentes helyszíni felmérés.

  • Tető tervezés

    11500 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Jó hely,barátságos,gyors

Tervezés és kivitelezés. Szakképzett mesteremberekkel tűz- és vízálló gipszkarton panelek telepítését is vállaljuk. Gipszkarton falak, előfalak, válaszfalak, álmennyezet vagy akár egyedi igények készítése. Festés. Csatornázás. Víz- Fűtésszerelés. Kőműves Munkák. Generálkivitelezés.

    8900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Évek óta megbizhatóan dolgoznak

Zoltán K.
Zoltán K. 3104 Salgótarján Online

Okos otthon és okos iroda tervezés és kivitelezés falbontás és vésés nélkül. Vezeték nélküli eszközök.

    9700 Ft

4 vélemény / értékelés 4.7

Prima garage, repareren alle automerken

Péter M.
Péter M. 3104 Salgótarján Online

Nálunk megtalálod: Minőségi tervezés és kivitelezés. Kérj árajánlatot még Ma! Igényfelméréstől a kivitelezésig, gyorsan és kiváló minőségben. Segítünk berendezkedni.

    10500 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Kiváló és precíz munka! Ajánlani tudom!

Tamás F.
Tamás F. 3104 Salgótarján Online

Belsőépítészeti tervezés látványtervezéssel egyedi igények szerint.

    6700 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Sajnálom, hogy idáig fajult a dolog, de a világon ekkora katasztrófa nincs. Semmilyen körülmények között nem ajánlom, de itt a történet: Autóm, amely nem egy luxus autó, illetve faék egyszerűségű VW Golf Mk3, féktárcsa, fékbetét, valamint a hengerfejnél lévő csonk cseréjére szorult repedés miatt. Azon túl, hogy ezen dolgok cseréjért alkatrész nélkül több mint 60 ezret kért az egy dolog. Az igazán nagy meglepetés akkor érkezett, amikor megnéztem az autót a szerelés után. Első dolog, hogy a földön a lábtérben egy kiesett biztosítékot találtam. Kérdésemre először az volt a válasz, hogy biztosan kiégett és kicserélték. Miután megnéztem és megmutattam, hogy ez nincs kiégve a szerelő csak annyit mondott ő nem is járt a biztosítékok körül. Mondanom sem kell, jól kezdődött. A második, hogy beindításkor a vízhőfok jelző villogott, ezt jelezvén gyorsan kiröhögtek, most indítottad be, mitől forrna a víz, majd mikor közöltem, hogy ez azt is jelzi, ha kevés a víz, lefehéredve a motorháztetőt kinyitva rájöttek, hogy nincs víz benne. Ezek után átgondolandó, hogy itt mit szereltet az ember, de én a biciklit sem javaslom.

Rendeld meg építészmérnök szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy építészmérnök tető tervezés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Tető tervezés: milyen árak vannak Salgótarjánban?

Salgótarjánban a tető tervezés átlagára 6800 - 12800 Ft/m. A feladat megosztásakor meghatározhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találhatok igazi értékeléseket?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok építészmérnökt Salgótarjánban?

Most 15 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést TETŐ TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek építészmérnökt?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható építészmérnökt keresned akkor, ha erre van szükséged: tető tervezés.

Gyakori kérdés

Mikben kérhetjük egy profi építészmérnök segítségét?

Egy megbízható építészmérnök a tető tervezés mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megkereshetjük.

Gyakori kérdés

Milyen szolgáltatások tartoznak ehhez: tető tervezés?

A tető tervezés és mindegyik részfeladata bele eshet ebbe a kategóriába. Egy építészmérnökt bátran megbízhatsz egy ilyen jellegű feladat elvégzésével.