Élőállat szállítás repülőn: erre van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 11 szállító közül! Korrekt élőállat szállítás repülőn árak — 2500-4700 Ft-tól. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Salgótarjánban környezetében dolgozó szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldják a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 szállító most online

Zoltan

Zoltan

Ingyenes kiszallas.

Gergely

Gergely

Szállítás 0-24

József

József

Sok tapasztalatom van

Mennyibe kerül az élőállat szállítás repülőn Salgótarjánban?

2500 - 4700 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Üdvözlöm!🙂🤝 Az én nevem Gusztáv. Budapesti vagyok. Cégalapító vagyok és több éve fuvarozok saját cégem számára. Ez idő alatt egy nagyon jó csapatot szedtem össze, akikkel bármilyen szállítási feladatot szívesen vállalunk. Vállalok belföldi fuvarfeladatokat, szállítást, veszélyes áruk, lakossági - céges tehertaxi szolgáltatás, hétvégi költöztetés. Alvállalkozóként, hosszútávú, folyamatos együttműködéssel vagy egyedi megbízással. Bármilyen darabos, raklapos de nem ömlesztett árut szeretne szállíttatni (ömlesztett árut csak csomagolva szállítunk). Nálam szakértőre talált. Hétfőtől-vasárnapig! Munkám során egy 5 tonnás teherautóval és egy típusú személyautóval végzem a szállítást, amely kiegészíthető futóval vagy éppen lószállítóval, ha szükség van rá. Áraim🏷 Az összes felsorolt szolgáltatást kedvező árakkal kínálom megrendelőim részére. lomtalanítás 3000 ft/m3 építési törmelék - 10000 ft/m3-től konténer – - 67000 ft 8 köbméter Akárhol is költöztetünk vagy szállítunk, igyekszünk a maximumot nyújtani. Ehhez hozzátartozik az is, hogy akár (ha éppen nem dolgozunk) azonnal is ki tudunk állni költöztetésre.

  • Élőállat szállítás repülőn

    7900 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Fogom ajánlani másoknak. Nagyon korrekt volt az elvégzett munka, utólag is köszönöm.

Szia, Sándor vagyok és sok éve foglalkozom szállítmányozással. Budapest városában és a környéken napi szinten úton vagyok. Eleinte csak hobbi szinten, jövedelemkiegészítés miatt költöztettem. Azonban nagyon megszerettem a fuvarozást, így végül teljes munkaidőre váltottam, és kijelenthetem, ez nagyon jó döntés volt! Vállalok belföldi fuvarfeladatokat, szállítást, ipari gépek szállítása mozgatása, csomagolóanyag kiszállítás, bor szállítása. Alvállalkozóként, hosszútávú, folyamatos együttműködéssel vagy egyedi megbízással. Bármilyen darabos, raklapos de nem ömlesztett árut szeretne szállíttatni (ömlesztett árut csak csomagolva szállítunk). Nálam szakértőre talált. Időbeosztás szempontjából rugalmas vagyok, így akár már reggel 8-ra az új helyszínen lehetnek a bútoraid vagy éppen hétvégén, ünnepnapon is tudok vállalni fuvarozást. kisteherautóm tiszta, beázás mentes raktérrel rendelkezik, így a rossz idő se szegje kedved és ne tántorítson el: ha szükséged van gyors költöztetésre, bízd rám magad bátran! Pontos árajánlatért keress bátran!

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt munka. Pontosak voltak, gyorsak

Tímea
2 éve

Üdvözöllek! András vagyok, fuvarozó. Budapest a telephelyem, innen indulok minden reggel. Fuvarozással és szállítmányozással kapcsolatosan kérdésekben a legmegfelelőbb személyhez fordult! Kérjen árajánlatot! Minden munkára (rakodóval vagy anélkül) megbeszélés alapján kalkulálok árat. Két személyautóval és három kisteherautóval rendelkezünk. A leggyakoribb szolgáltatások és az árak: teherautó 2 rakodóval 4500 ft/h bútorszállítás - 6000 ft/alkalom 150 ft/km + rakodó 2000 ft/óra

    7100 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Minden a megbeszéltek szerint történt. Nagyon elégedett vagyok, pontosak, gyorsak voltak. Köszönöm

Üdvözöllek! Ferenc vagyok, fuvarozó. Budapesti telephelyem környezetében akár már aznap el tudom vállalni a feladatokat. Én vagyok a te embered, ha: költözés előtt állsz és nem tudod, hogy a nagy mennyiségű bútort, csomagokat, hogyan juttatod el az új lakhelyedre, vásároltál valamit pl. itt: , de nem tudod hazavinni és spórolnál egy kicsit a kiszállítási díjon, átköltöztetnéd az irodád és nem tudod, kivel szállíttasd a bútorokat, alapanyagokat rendeltél egy barkácsáruházból, de nincs, aki hazavigye neked Mivel napi szinten járom az országot, így elég rugalmasan tudok csomagot, szállítmányt felvenni és lerakni. furgonnal végzem elsősorban a szállítási tevékenységet. Fuvarozás teherautó 1 rakodóval - 7000 ft/h 8500 ft/óra (kisebb bútor, 1 szakember) felni (2db) - 5000 ft Megbízható, leinformálható vagyok, emellett a szlogenem, hogy korrekt munkát szeretnék nyújtani, korrekt áron!

    7500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon meg voltam elégedve. Gyorsak és készségesek.

Hello, én Gábor vagyok és fuvarozással foglalkozom. Tevékenységi köröm elsősorban Budapest és környezetére összpontosul. Sos költöztetést is vállalok több éves tapasztalattal gyakorlott rakodókkal akár hétvégén is. Emellett: megbízólevél, haszonállat belföldi szállítása, macskahordozó bérlés. Igény esetén csomagolással. Vállalom: 20% kedvezmény az alapárakból, könyvespolc, költöztetés tárolás. Ingyenes helyszíni felmérés, tanácsadás az előkészületekkel. Magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt vállalom a fuvarozást, alapelveim közé tartozik a gyorsaság, pontosság mellett a bizalom és a rugalmasság, így előre egyeztetés esetén 100% garanciát vállalok az érkezésemre, a költöztetés, rakodás lebonyolítására, mindezt diszkréten!

    6700 Ft

Elégedett vagyok a kitűnő munkájukkal!

Sziasztok! Hagy mutatkozzak be: én József vagyok és több éve teherszállítással foglalkozom. Budapesti fuvarokat vállalok főképp. Fuvarozási tevékenységem szerteágazó. élő állat szállítása kisáruszállító gépjárművel, pianínó szállítás, irodaköltöztetés ✅Megbízható hozzáértő csapattal.Sok év munkatapasztalattal✔ Becsomagolástól a kicsomagolásig. Amennyiben szükséges szakszerűen a bútorokat szét, és össze szereljük a helyszínen. szállítást is válllaunk. Mindenben számíthat ránk. Speciális szállításokat is végzünk szakszerűen . Pl: gépek eszközök, páncélszekrény, zongora, jakuzzi, vendéglátó ipari berendezések stb. Gépjárműveink mind fiatalok és rendzseresen karbantartottak! A nagyon megbízható áruszállító autónak számít. A leggyakoribb szolgáltatások és az árak: 5 tonnás teherautó 1 rakodóval 8000.-ft/óra 10000 ft/óra (nagyobb bútor, 2 rakodó) 120 ft/km + rakodó 2000 ft/óra Ha költöznél vagy csak szükséged lenne egy megbízható, alkalmazkodó fuvarosra, keress bátran!

    5400 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Ajánlom másnak is. Meg voltunk elégedve.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító élőállat szállítás repülőn közben Salgótarjánban

Élőállat szállítás repülőn: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban az élőállat szállítás repülőn átlagára 2500 - 4700 Ft. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hogyan keressek valós értékeléseket?

Salgótarjánban az élőállat szállítás repülőn szolgáltatáshoz már 14 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Mindegyik magas minősítésű szakemberről elérhető már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok szállítót Salgótarjánban?

Jelenleg 11 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést ÉLŐÁLLAT SZÁLLÍTÁS REPÜLŐN szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz hívhatok szállítót?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált szállítót hívnod ha a következőre van szükséged: élőállat szállítás repülőn.

Gyakori kérdés

Mihez kérheted egy szállító segítségét?

Egy megbízható szállító az élőállat szállítás repülőn mellett több mindenhez érthet. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha szállítót hívsz?

Azt követően, hogy egyeztetitek a munka részleteit és megegyeztek az árral kapcsolatban, beszéljétek meg a határidőket is! A munka befejeztével jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!