Macska szállítás szolgáltatásra van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Szállítót találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj szállító szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 6 szállító közül! Korrekt macska szállítás árak: 2100-3900 Ft-tól. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan fogj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Salgótarjánban környékén dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

1 szállító most online

Istvan

Istvan

Ma is elvallalom.

Denes

Denes

Ferenc

Ferenc

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a macska szállítás Salgótarjánban?

2100 - 3900 Ft

Átlagos árak 2023. február 17-től

A legjobb szállítók Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező szállítót!

Üdvözlöm! Zsolt vagyok, tapasztalt fuvarozó. Fuvarozási tevékenységem szerteágazó. nemzetközi légiszállítás, ló szállítása, kutyakennel ✅Megbízható hozzáértő csapattal.Sok év munkatapasztalattal✔ Az év bármelyik napján kereshetsz. Munkám során egy 5 tonnás teherautóval és egy típusú személyautóval végzem a szállítást, amely kiegészíthető futóval vagy éppen lószállítóval, ha szükség van rá. Az alapdíj: 7,5 tonnás teherautó sofőrrel 8000 ft/óra 10000 ft/óra (nagyobb bútor, 2 rakodó) teherszállítás - 5500 ft/óra . Magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt vállalom a fuvarozást, alapelveim közé tartozik a gyorsaság, pontosság mellett a bizalom és a rugalmasság, így előre egyeztetés esetén 100% garanciát vállalok az érkezésemre, a költöztetés, rakodás lebonyolítására, mindezt diszkréten!

  • Macska szállítás

    7500 Ft

2 vélemény / értékelés 4.9

Szuper volt minden

A nevem László. Vállalkozásomat elsősorban Budapest és környéki munkavégzésért indítottam. Cégalapító vagyok és több éve fuvarozok saját cégem számára. Ez idő alatt egy nagyon jó csapatot szedtem össze, akikkel bármilyen szállítási feladatot szívesen vállalunk. Különösképpen vállalok egyéni szállítást üzletben vásárolt bútorokkal, termékekkel kapcsolatban. Annak érdekében, hogy minél hamarabbi időpontot adhassak számodra a szállítást illetően, a szállítás előtt pár nappal érdemes felkeresned, hogy megbeszélhessük a részleteket. Ahhoz, hogy ilyen sokféle terméket ki tudjak szállítani 2-féle járművet is használok. Egyrészt egy személyautóval viszem a kisebb csomagokat és mindent, ami befér, főleg, ha nagyobb városokba teherautók elől elzárt területekre kell kiszállítanom. Másrészt pedig egy nagyobb, 3,5 tonnás autóval járom az országot és költöztetem a nagyobb csomagokat, bútorokat. Áraink: autószállítás – 140 ft/km-től autómentő bérlés 20 000 ft/nap 150 000 ft kaució Amennyiben különösen nehéz tárgyat kell felpakolni, vagy nehezen megközelíthető helyre kell vinni a termékeket, mondjuk egy szűk lépcsőház esetében, akkor pedig több is lehet a költség. Magánszemélyeknek és cégeknek egyaránt vállalom a fuvarozást, alapelveim közé tartozik a gyorsaság, pontosság mellett a bizalom és a rugalmasság, így előre egyeztetés esetén 100% garanciát vállalok az érkezésemre, a költöztetés, rakodás lebonyolítására, mindezt diszkréten!

    6700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.5

Meg voltam elégedve a munkájukkal. Nem volt semmi gond.

Jó napot! Az én nevem Zsolt és vállalok költöztetést, áruszállítást, csomagszállítást és lomtalanítást. Budapesti fuvarokat vállalok főképp. dobozok-zsákok szállítása, csempe - padlólap elfuvarozás, raklapos szállítás is vállalok. A gyorsaság mellett számomra a bizalom és a pontosság is ugyanolyan fontos, így biztosíthatlak afelől, hogy a leegyeztetett időpontra ott leszek nálad, s maximális precizitással fogom őrizni az értékeidet a szállítás és természetesen a rakodás ideje alatt is! Akár innen is vállalok szállítást: . 0-24-ig a hét minden napján (ünnepnapokon is) vállalok munkákat. Mindig tiszta autókkal állunk rendelkezésére! A munkadíj a különböző szolgáltatásokért a következők: 7,5 tonnás teherautó sofőrrel 8000.-ft/óra fuvarozás költöztetés 7000 ft/óra raklapos áruszállítás 400-700 kg/raklap-ig – 11000 ft/raklap Nincs lehetetlen küldetés, csak időben értesülnünk kell minden részletről.

    6600 Ft

3 vélemény / értékelés 4.8

Nagyon rendben volt minden.

Üdv! István vagyok és alábbi szolgáltatásokat vállalom: nemzetközi költöztetés, magánszemélyeknek, zongora költöztetés. Főleg Budapest és környezetében vállalok munkákat. Fuvarozási tevékenységem szerteágazó. közúti kisállat szállítás, fóliazsákos halszállítás, akvárium szállítás ✅Megbízható hozzáértő csapattal.Sok év munkatapasztalattal✔ Becsomagolástól a kicsomagolásig. Amennyiben szükséges szakszerűen a bútorokat szét, és össze szereljük a helyszínen. szállítást is válllaunk. Mindenben számíthat ránk. Speciális szállításokat is végzünk szakszerűen . Pl: gépek eszközök, páncélszekrény, zongora, jakuzzi, vendéglátó ipari berendezések stb. Megrendelést követően igyekszem a lehető leghamarabb, akár még aznap is megoldani a szállítást. A csomagok méretétől és súlyától függően szükség lehet további segítségre is, ezért nagyon fontos, hogy előre pontosan beszéljük meg, hogy mit és hova kell szállítani. Hiszen ahhoz, hogy egy zongorát vagy egy kanapét vigyünk fel a negyedik emeletre, fontos, hogy mozgósítani tudjam a segítségeimet. Az átlagos árak a következőek: teherautóval 1 rakodóval - 9000 ft/h költöztetés – 6000 ft/h autó, plusz két rakodó – fix 10000.-. Ha gyors, megbízható szállítást szeretnél, keress bizalommal és nyugodt lehetsz, hogy jó kezekben vannak a csomagjaid!

    7300 Ft

6 vélemény / értékelés 4.6

Meg voltam elégedve a munkájukkal. Minden rendben volt.

Szia! Én Árpád vagyok és a fuvarozás a szenvedélyem. Budapesti fuvarokat vállalok főképp. Sos költöztetést is vállalok több éves tapasztalattal gyakorlott rakodókkal akár hétvégén is. Emellett: háztartási gép szállítás, költöztetés, nagy csomag szállítás. Igény esetén csomagolással. Különösképpen vállalok egyéni szállítást üzletben vásárolt bútorokkal, termékekkel kapcsolatban. Hétfőtől-vasárnapig! Egy márkájú kocsival járom az utakat, de szükség esetén tudok szerezni nagyobb járművet vagy pótkocsit is. Mi Fix Árakon dolgozunk, úgyhogy nálunk mindig az előre megbeszélt fix árat fogja fizetni, nincsenek rejtett, vagy utólag felmerülő költségek! Bankártyával is fizethet. Keressen bizalommal!

    5700 Ft

A nyár eddigi legmelegebb napján költöztünk, de nem lazsáltak, nagyon fegyelmezetten dolgoztak. Pontos, korrekt csapat. Közben jókat nevettünk, ahogy egymást ugratták. :) Köszönjük

Szia! Én Tibor vagyok és a fuvarozás a szenvedélyem. Budapest városában és a környéken napi szinten úton vagyok. Vállalom vagy hasonló üzletekben vásárolt bútorok, háztartási gépek, építőanyagok sürgősségi szállítását, valamint: szállítási eszközök, ülőgarnitúra, túlméretes szállítás. Mivel napi szinten járom az országot, így elég rugalmasan tudok csomagot, szállítmányt felvenni és lerakni. Gépjárműveink mind fiatalok és rendzseresen karbantartottak! A nagyon megbízható áruszállító autónak számít. Az alapdíj: 7,5 tonnás teherautó 2 rakodóval 12000.-ft/óra költöztetés országosan – - 8000 ft/óra raklapos áruszállítás, max. 150 kg/raklap-ig – 7000 ft/raklap. A korrekt fuvarozás mellett korrekt számlázásra, kedves, figyelmes attitűdre számíthatsz, hiszen számomra az ügyfeleim elégedettsége az elsődleges!

    5200 Ft

3 vélemény / értékelés 4.9

Nagyon meg voltam elégedve. Pontosak, gyorsak.

Rendelj szállító szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy szállító macska szállítás közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Macska szállítás: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a macska szállítás átlagos ára 2100 - 3900 Ft. A feladat meghirdetésekor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - miután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a munkadíjat tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valódi véleményeket?

Salgótarjánban a macska szállítás szolgáltatáshoz már 8 visszajelzést kaptunk és ellenőriztünk. Minden kiemelkedő minősítésű szakemberről megtalálható már visszajelzés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok szállítót Salgótarjánban?

Jelenleg 6 szakember áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést MACSKA SZÁLLÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek szállítót?

Érdemes egy Qjob-on megtalálható szállítót megbíznod akkor, ha erre van szükséged: macska szállítás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy szállító?

A jó szállító pontos árajánlatot tesz általában, bármikor kész egyeztetni és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez jelentősen segít a választásban.

Gyakori kérdés

Mire számíts, ha szállítót hívsz?

Azután, hogy egyeztetitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! A feladat elvégzését követően állítsátok át Qjob-on a feladat státuszát elvégzettre és hagyjatok értékelést egymásról!