Katás vállalkozás szüneteltetés: erre van szükséged Salgótarjánban és környékén?

Könyvelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj könyvelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 16 könyvelő közül! Korrekt katás vállalkozás szüneteltetés árak — 23400-44000 Ft/alkalom. érelje fel a legjobb specialistákat Salgótarjánban! Először keresel specialistát a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a megoldandó gondot és a Salgótarjánban közelében elérhető szakembereink máris felkeresnek árajánlataikkal, hogy mihamarabb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, elolvashatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

2 könyvelő most online

Nagy A.

Nagy A.

Kedvezményt adok

Andrea P.

Andrea P.

Tapasztalt vagyok

Noncsi D.

Noncsi D.

Érdekel a munka

Mennyibe kerül a katás vállalkozás szüneteltetés Salgótarjánban?

23400 - 44000 Ft/alkalom

A legjobb könyvelők Salgótarjánban!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező könyvelőt!

Az A&M AUDIT Könyvelő és Szolgáltató Kft. 2008. óta áll ügyfelei rendelkezésére A társaság székhelye (levelezési címe): 2890 Tata Gesztenye fasor 21. Iroda: 2890 Tata, Gesztenye fasor 21. Célkitűzésünk: partnereink színvonalas kiszolgálása, gazdálkodásuk eredményességének segítése és ezzel elégedettségük elérése a vállalkozások létrejöttétől a megszűnésig. Célunk elérésének eszközei: • Levesszük a gondot partnereink válláról adózási-, könyvelési-, mérlegbeszámolási kötelezettségük teljesítésével. • Szakértői gárdánkkal segítjük partnereinket eligazodni az adózási „káosz”-ban, a változások megismerésében. • Partnereink alkalmazottainak, tulajdonosainak jövedelmi helyzetét titkosan kezeljük • Képviseljük partnereinket az Adóhatósággal, Nyugdíj Igazgatósággal és az Önkormányzattal szemben ügyeik intézésében • Segítséget nyújtunk finansziális eszközök – hitelek, támogatások – megszerzésében. • Elemezzük partnereink tevékenysége gazdasági eredményességét. • Tanácsot adunk pénzügyi-, gazdálkodási helyzetük javítására. Tevékenységeink: • teljes körű adminisztráció • bérszámfejtés, bérelszámolás • könyvelés, könyvvezetés • adminisztrációs adatok feldolgozása • adószakértés, adóbevallások elkészítése, ellenőrzése, javítása • beszámolók, statisztikák, jelentések elkészítése • tanácsadás adó- járulék és pénzügyi területen • gazdasági elemzések készítése • pályázatok, hitelkérelmek összeállítása, ügyintézése, gondozása • pályázati lehetőségek figyelése, oktatása • reklámok, hírdetések terjesztése Partnereink igénye szerint a tevékenységek végzésének helye: • partnereink telephelyén, vagy • saját irodánkban a tevékenységekhez alkalmazott eszközök: • partnereink által rendelkezésre bocsátott eszközök és szoftverek, vagy • saját korszerű eszközeink és integrált szoftverünk a tevékenységek végzésének módja: • helyszíni adatfeldolgozás, vagy • távolsági adatfeldolgozás Referenciáink: Könyvelés, adózási feladatok, szakértések területén: • Max Magyar Műanyagfröccsöntő Kft., Tarján: 2000-től • Feedcon Kereskedelmi és Szolgáltató Kft, Budapest: 2002. -től • M+M Építőgép Kft, Tata: 2003-tól • Pannonagri Mezőgazdasági Termelő és Kereskedelmi Kft, Budapest: 2005. -től • Ideart Informatikai Bt, Vértesszőlős: 2003-tól • Sanoline Kft, Budapest: 2006-tól • Matti Kereskedelmi és Szolgáltató Kft, Budaőrs: 2009-től Legyen Ön is partnerünk, segítjük munkájukat. Antal Imréné Antal Imre ügyvezető , könyvvizsgáló pályázati szakértő SZOLGÁLTATÁSOK: Könyvelés, adószakértés, bérelszámolás, gazdasági elemzések, pályázat figyelés, beszámolók, adóbevallások készítése, ellenőrzése.

  • Katás vállalkozás szüneteltetés

    6800 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Nagyon király a felület, pillanatok alatt találtam könyvelőt a KATA-s vállalkozásomhoz.

Tisztelt Érdeklődő! Ambrus Olga vagyok és 30 éve foglalkozom könyveléssel, 2003 óta, mint regisztrált mérlegképes könyvelő. A kettős könyvvitel tartozik a fő profilomba. Így szereztem mélyebb szakmai ismereteket a vendéglátás, építőipar, kereskedelem, orvosi,-ügyvédi,-művészi,-biztosítási tevékenység és a termelés területein. Ahány cég annyi különböző ismeret szükséges a könyvelési munka maximális teljesítéséhez. Minden vállalkozó legmagasabb nyereség elérésére törekszik és az én feladatom az kell legyen, hogy ebben -törvényes keretek és lehetőségek között- segítsem. Fontosnak tartom, hogy ügyfeleim mindig precíz, gondos könyvelési anyagot kapjanak vissza és tájékozottak legyenek a legújabb adóváltozásokkal kapcsolatban. Az ügyfél kérésére bármikor készítek főkönyvet, ami segít döntések meghozatalában. RLB 60 könyvelőprogramom alkalmas jó pár számlázó programból a bevétel számlák automatikus átvételére (pl: Programtech, számlázz.hu, Invoice) és a NAV renszerből szállítói számlák lekérdezésére. Amiért szívesen választanak engem az ügyfelek: 30 év szakmai tapasztalat és rutin Kölcsönös bizalom, amit ügyfeleim is megéreznek. Szolgáltatásom több, mint könyvelés, konzultáció és szakmai tanácsadás is egyben. Laikus számára is érthető nyelven beszélek, nem számviteli szakzsargonban. Kedves, családias légkörben könnyebb az egyeztetés. Folyamatos továbbképzésnek köszönhetően naprakész tudással rendelkezem.

    6000 Ft

4 vélemény / értékelés 4.5

Full profi csapat és szolgáltatás.

Evelin
2 éve

Több mint 15 éve végzek könyvelést. Regisztrált mérlegképes könyvelő vagyok. Angolul, németül jól kommunikálok! Több ügyviteli rendszert is ismerek. Ilyenek például: SAP, Apolló, Cobra, Exact, Megastar, Kontír2000, RLB. SZOLGÁLTATÁSOK: teljes körű könyvelés bérszámfejtés számlázás éves zárás könyvelés utólag is!

    7200 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Megbízható, precíz, naprakész vállalkozás!

Andrea
2 éve

Cégünk több éves szakmai múlttal rendelkező kollégákkal az alábbi szolgáltatásokat nyújtja: - KÖNYVELÉS: * vállaljuk egyéni vállalkozás könyvelését és teljes körű ügyintézését (kata, szja, átalány). * Foglalkozunk KATA-ról áttérés miatti konzultációval és ügyintézéssel. – BIZTOSÍTÁS: * 14 biztosító ajánlata egy helyen (Lakás-, Élet-, Felelősség-, Nyugdíj-, KKV-, Casco-, KGFB-, Utasbiztosítás) * vállaljuk meglévő szerződéseinek átnézését, változás bejelentést (pl. cím változás, kedvezményezett változás, biztosított változás, szerződő változás, stb.) aktualizálását. – HITEL: * több bank ajánlata nálunk (személyi kölcsön, lakáshitel, babaváró, otthon felújítási) * meglévő hitelének kiváltása, ha van kedvezőbb lehetőség Magánszemélyek részére: szja bevallás, magyarorszag.hu elektronikus ügyintézés (webes ügysegéd kezelés, ebev portál kezelés, e-papir ügyintézés, erkölcsi igénylés, otthon felújítási támogatás igénylése, tulajdoni lap lekérés stb). Elérhetőség: 06-70-575-0310; konyveles.abckft@gmail.com H-P: 9.00-17.00-ig SZOLGÁLTATÁSOK: - könyvelés - biztosítás - hitel - magánszemélyek részére elektronikus ügyintézés

    7100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Tudnak segíteni

Kelemen
2 éve

ÁLOM-SZÁM elsőként, a legmodernebb digitális számviteli és adózási megoldásokon alapuló, teljes körű bérszámfejtési, könyvelési szolgáltatásokat nyújt a vállalkozások részére, hogy teljes mértékbe élvezzék a legmodernebb digitális számviteli és adózási megoldások által biztosított előnyöket.

    5600 Ft

6 vélemény / értékelés 5.0

Szakértelem, rugalmasság, pontosság. Közel 10 évnyi tökéletes partnerség, probléma nélkül.

Andrea
2 éve

1992-től dolgozom ebben a szakmában egyéni vállalkozóként. Mikro- és kisvállalkozásoknak ( egyéni vállalkozások, bt, kft.) könyvelek és végzem az ezzel járó minden egyéb faladatot. SZOLGÁLTATÁSOK: bérszámfejtés, alkalmazottak ki-bejelentése, járulékbevallások havonta, áfa bevallások gyakoriság szerint, záró bevallások, és mindezeket alátámasztó könyvelés. Az elmúlt években sok bértámogatási kérelmet adtam be, és intéztem minden adminisztrációs munkát a támogatottak nyomtatványainak havi nyomtatványainak kitöltésével, hitelesítésével, elküldésével az e-papír rendszeren keresztül. Az elektronikus folyamatok bővülése hozta magával a számlázó szoftverek használatát, összekapcsolását az nav online számla rendszerével. Ehhez tartozott az ügyfelek oktatása is. Gyakorlatilag könyvelői munka az utóbbi 3 év alatt kibővült, olyan mértékben, hogy azt a vállalkozók már nem tudták követni, és ezért jó pár feladatot át kellett vállalni tőlük. Modernizáltam a könyvelési folyamatokat is. (pl: kimenő számlák importálása számlázóból) és még ez a folyamat nem ért véget.

    6600 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Korrekt, barátságos, szakmailag toppon és az iroda megközelítése is nagyon jó. Ja, és Krisztina mosolya ragyogó.

Vivien
2 éve

Rendelj könyvelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy könyvelő katás vállalkozás szüneteltetés közben Salgótarjánban

Népszerű kérdés

Thonet szék javítás: mennyi a munkadíj Salgótarjánban?

Salgótarjánban a thonet szék javítás átlagára 2600 - 5000 Ft/db. A feladat megosztásakor megszabhatod a költségkereted, amit a feladatot elvállaló specialisták számításba vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Bútorasztalosok - hogyan választhatunk Salgótarjánban?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi megrendelők véleményeit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután ajánlatot adtak.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok bútorasztalost Salgótarjánban?

Jelenleg 17 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést THONET SZÉK JAVÍTÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz hívhatok bútorasztalost?

Érdemes egy Qjob-on regisztrált bútorasztalost megbíznod ha erre van szükséged: thonet szék javítás.

Milyen munkákhoz kérhetjük egy profi bútorasztalos segítségét?

Egy profi bútorasztalos a thonet szék javítás mellett több egyéb feladattal is meg tud birkózni. A szakterületén belül bátran kereshetjük egyéb feladatokkal is.

Gyakori kérdés

Mikor lehet szükséged a következőre: bútorasztalos?

Ha egy megfelelő bútorasztalos segítsége kell, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A thonet szék javítás és az ezzel kapcsolatos feladatok legjobb szakembereit itt mind megtalálod.