Lakás tervezés Szegeden. Forduljon hozzánk bizalommal!

Belsőépítészt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj belsőépítész szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb kertészeket a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 84 belsőépítész közül, 600-1200 Ft/nm áron. Valós árajánlatok és vélemények alapján. Szegeden bérelj fel a legjobb szakembereket a lakás tervezés! Először keresel specialistát a Qjob-on és egyelőre nem tudod, hogyan vágj neki? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szegeden környezetében dolgozó szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

13 belsőépítész most online

Kornel

Kornel

erdekel.

Erik

Erik

Sok tapasztalatom van

Zsolt

Zsolt

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a lakás tervezés Szegeden?

600 - 1200 Ft/nm

A legjobb kertészek Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező belsőépítészt!

kazettás álmennyezeti tartószerkezetek, álmennyezeti profilok álmennyezeti sinek tervezése. ásványi szálas álmennyezeti tartószerkezetek forgalmazása, állandó akció. Gyors kiszolgálás. tanácsadás. Márkák: AMF, Norgips, Knauf, Blue Acoustic, Feinstratos.

  • Lakás tervezés

    3700 Ft

8 vélemény / értékelés 4.8

Gyors volt, lényegre törő, rugalmas, alkuképes, kommunikatív, gyakorlatias, közvetlen, vállalt határidőt tart. Kiváló kapcsolatokkal rendelkezik, mindenre tud megoldást.

Kérj árajánlatot, bízd ránk, és mi megtervezzük exkluzív, személyre szabott álomotthonod! Jól átgondolt térszervezés, innovatív megoldások, időtállóság - mind a Te igényeidhez.

    6100 Ft

2 vélemény / értékelés 5.0

Igazi szakemberek. ismerik A villanybojlereket, hibáikat, és szerelésüket. lelkiiseretesen és megfelelő odafigyeléssel teszik a dolgukat. Mindekinek merem őket ajánlani ! Pontosan érkeznek és jól , dolgoznak. Én a jövőben is számítok rájuk.

Lakberendezőként az alábbi szolgáltatásokkal állok kedves megrendelőim rendelkezésére: ~ Lakóterek, üzlethelyiségek funkcionális, esztétikai és látványtervezése ~ Alaprajz, falnézetek és látványtervek, lámpakiosztási, burkolat kiosztási terv, építési-bontási terv, komplett lakberendezési tervdokumentáció készítése ~ Tanácsadás bútorok, burkolatok, textilek, színek, kiegészítők, dekorációk, felületi struktúrák, választásához ~ Munkafolyamatok időbeni ütemezése ~ A kivitelezési folyamatok során együttműködés a szakági tervezőkkel, kivitelezőkkel ~ 3D látványtervezés

    7600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.9

Szimpatikus társaság. Rugalmasak. Egy defektes gumival beestem hozzájuk és szó nélkül megjavították, pedig nyakig voltak munkával.

Otthonok, irodák, panziók belsőépítésze. A tanácsadástól a megvalósításig. Ne menjen tönkre a párkapcsolatod, segítünk dönteni a nehéz kérdésekben! Eredetiség. Biztos stílusérzék. Elsőrangú design. Szolgáltatások: Online konzultáció, Belsőépítészeti tervezés.

    7200 Ft

2 vélemény / értékelés 4.8

20 éven keresztül csak ide vittem az autóimat szervizbe. Mindig megbízható, korrekt csapat dolgozott itt. Nem utolsó sorban korrekt áron. Sajnos most túl messze költöztünk, így már nem tudom igénybe venni a szolgáltatásaik. De csak ajánlani tudom bárkinek őket!

Lakásfelújítás munkájára igényes, megbízható, referenciákkal rendelkező csapattal. Elavult, kopott vagy megunta otthonát? Mi felújítjuk. Jelentkezzen ingyenes felmérésre! Lakásfelújítás Budapest. Minőségi felújítás. Ingyenes felmérés. Megbízható, precíz csapat.

    9100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.7

Megbízható nagyon jó szervíz.profi gépekkel és szakértelemmel dolgoznak. Aki azt mondja hogy drága, ami nem igaz! Az csinálja meg otthon magának!

Rendeld meg belsőépítész szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy belsőépítész lakás tervezés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Lakás tervezés: mennyi a munkadíj Szegeden?

Szegeden a lakás tervezés átlagos díja 400 - 800 Ft/nm. A feladat létrehozásakor meghatározhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek figyelembe vehetnek - miután pedig megbeszélésre kerülhet, hogy megfelelnek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Kertészek - hogyan választhatunk Szegeden?

Fedezd fel a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók visszajelzéseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságai alapján egy specialista megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek belsőépítészt Szegeden?

Jelenleg 47 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést LAKÁS TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen feladatokhoz kereshetek belsőépítészt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált belsőépítészt keresned amennyiben a következőre van szükséged: lakás tervezés.

Gyakori kérdés

Milyen munkákhoz kérheted egy belsőépítész segítségét?

Egy megbízható belsőépítész a lakás tervezés mellett nagyon sok mindenhez ért. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Milyen feladathoz van szükséged a következőre: belsőépítész?

Ha egy megbízható belsőépítész segítségére van szükséged, akkor érdemes a Qjob-on választanod közülük! A lakás tervezés és a hasonló feladatok megfelelő szakembereit itt mind megtalálod.