Nappali világítás tervezés Szeged szerte. Személyre szabott megoldások minden igényre!

Lakberendezőt könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj lakberendező szakembert?

Ne is menj tovább, a legtapasztaltabb lakberendezőket a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass a díjmentes árajánlatokból! Válassz 73 lakberendező közül! Korrekt nappali világítás tervezés árak — 4500-8400 Ft/óra. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel specialistát a Qjob-on és még nem tudod, hogyan kezdd el? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szegeden környezetében található szakembereink pillanatok alatt megtalálnak árajánlataikkal, hogy mielőbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló értékeléseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt DÍJMENTESEN!

11 lakberendező most online

Zoltan

Zoltan

A környeken vagyok.

Nandor

Nandor

Ingyenes kiszallas.

Laszló

Laszló

erdekel.

Mennyibe kerül a nappali világítás tervezés Szegeden?

4500 - 8400 Ft/óra

A legjobb lakberendezők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező lakberendezőt!

Modern, Egyedi és Tervezhető | Ágyak, Gardróbszekrények, Komódok, Éjjeliszekrények. Ha már elképzelted álmaid hálószobáját, fordulj hozzánk, együtt megvalósítjuk! Kompromisszumok nélkül. Teljes felelősségvállalás. 3D Tervezés. Ügyfél igényei fókuszban.

  • Nappali világítás tervezés

    10200 Ft

10 vélemény / értékelés 4.5

Minden ok

Professzionális, valósághű tervezés. Fotórealisztikus látványtervek. Virtuális valóság látványtervek. Minőség korrekt árakon! Több mint 10 év tapasztalat! Tetszőleges számú 3D kép. Valósághű megjelenítés.

    9900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.6

Ritka manapság a ,,megbízható'' szerelő. Rutin, szakértelem,tapasztalat...

Alumínium és acél kerítéselemek, méretre gyártva, beszereléssel az ország teljes területén

    6500 Ft

9 vélemény / értékelés 5.0

Érdemes itt javittatni!

Megbízható, pontos és gyors munkavégézés. Nincs rejtett költség - van hosszútávú garancia. Foglaljon időpontot! Design és belső terek tervezése személyre szabva.

    11900 Ft

5 vélemény / értékelés 4.6

Profi, napra-, és segítőkész könyvelők! ;)

Fürdőszoba Otthon felújítás ötletek, képek, inspirációk. Okosotthon. Fürdőszoba, nappali, garázs, gyerekszoba, konyha ötletek, megvalósítások. Nézze meg. Lakberendezés. Építkezés. Kedvezmények.

    10400 Ft

2 vélemény / értékelés 4.6

Jófej szerelők

Rendeld meg lakberendező szolgáltatásunkat, és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek ajánlatai. Mindez INGYEN és kötelezettség nélkül!

Egy lakberendező nappali világítás tervezés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Nappali világítás tervezés: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a nappali világítás tervezés átlagos díja 3700 - 6900 Ft/óra. A feladat megosztásakor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy megegyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Lakberendezők - hogyan válasszunk Szegeden?

Találd meg a neked szimpatikus profilokat, és olvasd el a korábbi ügyfelek értékeléseit - ezek segítenek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A feladat részleteit a válaszadó szakemberekkel is egyeztetheted miután jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan keressek lakberendezőt Szegeden?

Most 52 specialista áll készen a Qjob-on arra, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést NAPPALI VILÁGÍTÁS TERVEZÉS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz kereshetünk lakberendezőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált lakberendezőt megbíznod amennyiben a következőre van szükséged: nappali világítás tervezés.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy profi lakberendező?

Egy jó lakberendező pontos árajánlatot tesz általában, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és betartja a megbeszélt határidőt. Mielőtt választasz a szakemberek között, nézz rá a Qjob-értékeléseire, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha lakberendezőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!