Klímaszerelés szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Klímaszerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj klímaszerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Oszd meg a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 16 klímaszerelő közül! Korrekt klímaszerelés árak: 5500-10400 Ft/db. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szegeden! Első alkalommal keresel szakembert a Qjob-on és még nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő feladatot és a Szegeden közelében található szakembereink rögtön felkeresnek árajánlataikkal, hogy rögvest megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, ellenőrizheted a szakemberek profilját, megtekintheted a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

2 klímaszerelő most online

adam

adam

Еrdekel.

Peter

Peter

Sok tapasztalatom van

Andras

Andras

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a klímaszerelés Szegeden?

5500 - 10400 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb klímaszerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező klímaszerelőt!

József vagyok. Mosógép javítás, más háztartási gépek szervizelése az Ön otthonában, gyorsan, kényelmesen.

  • Klímaszerelés

    5000 Ft

6 vélemény / értékelés 4.8

Korrekt felvilágosítást kaptam

Kedves érdeklődő! Hozd el a készüléket szervizünkbe Alkatrészeinkre garanciát vállalunk. Teljes körű bevizsgálás a rejtett hibák javításáért. Akár 1 Órán Belül. Árgarancia. Szerviz futár. Magas szakértelem. Élettartam Garancia. Minőségi Alkatrészek.

    4300 Ft

7 vélemény / értékelés 4.5

Korrekt, segítő kész, csapat. Cseréltettem akksit, fóliáztattam kijelzőt. Máskor, ingyen segítettek a készülék beállításban. Ajánlom mindenkinek.

Üdvözlöm a profilomon. Folyamatosan frissülő használt fotócikk kereskedés, webáruház, amatőröknek és profiknak. Rendelj webáruházból, gondosan csomagolt, gyors kiszállítással. Regisztrálj kedvezményért.

    4800 Ft

8 vélemény / értékelés 5.0

Korrekt, gyors, kb másfél óra alatt megcsinálták a gépem, ( Xbox One winchester csere)

Szeged dolgozom, megyében is! Márkafüggetlen mosógép szervizelés, több, mint 20 éves szakmai tapasztalattal. Mosógép szerelés országosan átlagosan 4 órás kiszállási idővel! 20 Éves Munkatapsztalat. Márkafüggetlen Javítás. Villámgyors Kiszállás. Gyors Helyszíni Szervíz.

    5100 Ft

9 vélemény / értékelés 4.6

Köszönjük a gyors, precíz javítást.😀

Zoltán vagyok, precíz, lelkiismeretes szerelő. Megbízható háztartási gép szerelő, gyors klímaszerelő, karbantartás, víz-, gáz-, fűtésszerelés, és épületgépészet. Díjmentes árajánlat kalkuláció, kötelezettségek nélkül. Minőségi...

    4000 Ft

8 vélemény / értékelés 4.6

Köszönöm ezt a gyors munkát! Bátran ajánlom!

Rendelj klímaszerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy klímaszerelő klímaszerelés közben Szegeden

Népszerű kérdés

Klímaszerelés: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a klímaszerelés átlagos díja 4800 - 9000 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a rendelkezésre álló összeget, amit a feladatot elvállaló szakemberek számításba vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok megbízható értékeléseket?

Szegeden a vezérműlánc feszítő hiba szolgáltatáshoz már 17 visszajelzést kaptunk és értékeltünk. Mindegyik magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a portálunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan találok klímaszerelőt Szegeden?

Ebben a pillanatban 13 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést VEZÉRMŰLÁNC FESZÍTŐ HIBA szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatok klímaszerelőt?

Megéri egy Qjob-on regisztrált autószerelőt megbíznod ha a következőre van szükséged: vezérműlánc feszítő hiba.

Gyakori kérdés

Mikben kértheted egy profi klímaszerelő segítségét?

Egy megbízható autószerelő a vezérműlánc feszítő hiba mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül egyéb feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Milyen feladatok tartoznak ehhez: klímaszerelés?

A vezérműlánc feszítő hiba és az összes ezzel kapcsolatos feladat bele eshet ebbe a kategóriába. Egy autószerelőt nyugodtan megbízhatsz egy ilyen feladat elvégzésével.