Telefon törött kijelző javítás szolgáltatásra van szükséged Szegeden és környékén?

Telefon Szerelőt találni könnyű! Írd le mire van szükséged, és a szakemberek felkeresnek ingyenes árajánlataikkal.

Hogyan találj telefon szerelő szakembert?

Ne is menj tovább, a legjobb a Qjob-on találod! Írd le a feladatot és válogass az ingyenes árajánlatokból! Válassz 21 telefon szerelő közül! Korrekt telefon törött kijelző javítás árak — 5800-10800 Ft/db. érelje fel a legjobb specialistákat Szegeden! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan hogyan kezdj bele? Oszd meg velünk a felmerülő problémát és a Szegeden közelében elérhető szakembereink azonnal felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összevetheted a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló véleményeket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYENESEN!

3 telefon szerelő most online

Zoltan

Zoltan

Еrdekel.

Balazs

Balazs

Sok tapasztalatom van

Pal

Pal

Ma is elvallalom.

Mennyibe kerül a telefon törött kijelző javítás Szegeden?

5800 - 10800 Ft/db

Átlagos árak 2023. február 7.-től

A legjobb telefon szerelők Szegeden!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező telefon szerelőt!

Szerviz szolgáltatásunk:, iphone 5s akkumulátor csere, kijelző javítás, telefon kamera javítás, telefon töltő javítás, telefon kamera lencse javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, telefon üveg karc javítás, telefon szoftver javítás, asztali telefon javítás, telefon érintőképernyő javítás, samsung kijelző csere

  • Telefon törött kijelző javítás

    3600 Ft

4 vélemény / értékelés 5.0

Mielőtt elment, ajánlásokat tett a teljesítményellenőrzésre.

András, erős és gyenge áramú szerelő vagyok. Szolgáltatásaink:, telefon kijelző csere, iphone 6 akkumulátor csere, telefon alaplap javítás, samsung telefon üvegcsere, törött kijelző javítás

Új szolgáltatásokkal bővült az eddigi lista:, üvegkarc eltávolítás, vezetékes telefon javítás, telefon kamera javítás, huawei akkumulátor csere, Telefon takarítás

    6100 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Minden több mint csúcsminőségű. Nem ez az első alkalom, hogy ezt kezelem.

Tisztelt leendő Ügyfeleim! Apple szerviz. Egy Apple készülék eszköz és szimbólum is. Ráadásul évek múlva is magas áron eladható - ha jó állapotban van és tökéletesen működik. Gondoskodunk róla, hogy így legyen. Az iPhone szervizünkben tapasztalt leggyakoribb meghibásodások: kijelző-, illetve hátlaptörés és -repedés, vízbe ejtett iPhone beázása, gyorsan merülő, nem tölthető akkumulátor, halk, recsegő hangszóró, nem működő mikrofon, hibás kamera, szoftverhibák. Egyértelmű, hogy ezek bármelyike is lépjen fel, komoly lemondással jár, amit hibás iPhone-od okoz. Mintha a mindennapok motorjában szállna el egy henger. És ez idővel csak rosszabb lesz.

Munkáim:, betört telefon kijelző javítás, telefon képernyő javítás, telefon hangszóró tisztítás, iphone 8 akkumulátor csere, telefon kamera lencse javítás

    3500 Ft

10 vélemény / értékelés 4.9

Mindent szakszerűen és gyorsan csinált. Előre lemásoltam az összes információt a telefonról, és a villogás után visszatöltöttem. Szép munka! Segítséget fogok kérni a jövőbeni mobiltelefon-javításokkal vagy szoftverekkel kapcsolatban. Köszönjük a pontos munkát!

Rendelj telefon szerelő szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy telefon szerelő telefon törött kijelző javítás közben Szegeden

Népszerű kérdés

Telefon törött kijelző javítás: mennyibe kerül Szegeden?

Szegeden a telefon törött kijelző javítás átlagos díja 5200 - 9800 Ft/db. A feladat meghirdetésekor megadhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták figyelembe vehetnek - ezután pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy egyeznek-e az elképzelések a díjazást tekintve.

Gyakori kérdés

Hol találok valós értékeléseket?

Szegeden a seat szerviz szolgáltatáshoz már 30 értékelést kaptunk és ellenőriztünk. Az összes magas minősítésű specialistáról megtalálható már értékelés a platformunkon!

Népszerű kérdés

Hogyan keressek telefon szerelőt Szegeden?

Most 23 szakember várja a Qjob-on azt, hogy segítsen! Csak hagyj egy felkérést SEAT SZERVIZ szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Milyen jellegű feladatokhoz kereshetek telefon szerelőt?

Megéri egy Qjob-on megtalálható autószerelőt hívnod akkor, ha a következőre van szükséged: seat szerviz.

Milyen feladatokhoz kértheted egy profi telefon szerelő segítségét?

Egy jó autószerelő a seat szerviz mellett több mindent meg tud oldani. A szakmáján belül más feladatokkal is megbízhatjuk.

Gyakori kérdés

Mire számíthatsz, ha telefon szerelőt hívsz?

Miután megbeszélitek a feladat részleteit és megegyeztek a munkadíjban, beszéljétek meg a határidőket is! Miután a szakember végzett a feladattal jelezzétek Qjob-on a munka befejeztét és hagyjatok értékelést egymásról!