Csatornázás Szolnokon tapasztalt szakemberekkel!

Csatornázómost könnyebb, mint valaha! Csak írd le, milyen igényeid vannak, és a helyi szakemberek azonnal kapcsolatba lépnek veled

Hogyan találj csatornázó szakembert?

Ne is menj tovább, a legkeresettebb a Qjob-on találod! Hirdesd meg a feladatot és válogass a költségmentes árajánlatokból! Válassz 41 csatornázó közül! Korrekt csatornázás árak: 1600-3000 Ft/m2. Valós vélemények és értékelések. Béreld fel a legjobb specialistákat Szolnokon! Először keresel szakembert a Qjob-on és nem tudod, hogyan kezdd el? Mondd el nekünk a megoldandó problémát és a Szolnokon környezetében elérhető szakembereink azon nyomban felkeresnek árajánlataikkal, hogy minél előbb megoldhassák a feladatot! Mielőtt döntenél, összehasonlíthatod a szakemberek profilját, tanulmányozhatod a róluk szóló visszajelzéseket és további információkat is kérhetsz! Mindezt INGYEN!

6 csatornázó most online

János

János

Ma is elvallalom.

Lénárd

Lénárd

Béla

Béla

A környeken vagyok.

Mennyibe kerül a csatornázás Szolnokon?

1600 - 3000 Ft/m2

Átlagos árak 2023. május 1-től

A legjobb csatornázók Szolnokon!

Ne habozz, lépj kapcsolatba velük! Válaszd ki a legjobb Qjob értékeléssel rendelkező csatornázót!

20 év tapasztalat, garancia! Kedvező árak.

  • Csatornázás

    4900 Ft

10 vélemény / értékelés 4.7

Szépen és jól dolgoznak!

Fa műszeres és egyéb vizsgálata, favágás, fametszés, teljeskörű ügyintézéssel együtt. Favizsgálat, favágás, fametszés egy kézben a teljes ügyintézéssel együtt.

    4600 Ft

5 vélemény / értékelés 4.8

5 csillag, itt szolgáltatás is jár a pénzért. A gyep 3 hét után gyönyörű és sűrű. Rengeteg tanács is jár a vetés mellé, mindenképp ajánlott! Köszönjük!

Önálló gépi földmunkák és komplett feladatok teljes körű kivitelezése. Kérje ajánlatunkat!

    1900 Ft

3 vélemény / értékelés 5.0

Sok szép növény van és kedvesek az ottani dolgozók.

30 éve uszodákat építünk családok otthonaiba nagy szakértelemmel, referenciákkal. Ezzel háza érték is növelheti. Süllyesztett víztükrű medencék kivitelezése. Profi szakértők. Nagy múltú csapat - 1987. Hihetetlen akciók. Segítőkész szakértők. Megbízható, biztos háttér.

    4600 Ft

9 vélemény / értékelés 4.5

Zöldterületek gondozását vállaljuk országszerte, a terep adottságaitól függetlenül. Zöldhulladék kezelés cégeknek és magánszemélyeknek egyaránt! Ingyenes felmérés.

    2400 Ft

6 vélemény / értékelés 4.7

Felkészületlen eladók, rossz kommunikáció a vezető és alkalmazottai között. Kétszer próbáltam vásárolni náluk: első alkalommal a szalagot csak a tulajdonos tudta volna megírni mert senki nem értett hozzá az eladók közül, 20 perc várakozás után feladtuk. Még egy próbát téve rendeltem meg egy koszorút és egy csokrot, amit az utolsó előtti napon felhívva próbáltak meg egyzetetni velem mi is volt az, mert nem tudta a csokrot készítő kiolvasni az írást...ezután más koncepciót mond az eladó a megbeszélt összegre és mást a tulajdonos aki a megrendelést felvette. Átvételnél a szalag hiányzott, az átadó hölgy azt sem tudta hol van...ez minden csak nem szolgáltatás. Harmadik próbát már semmiképp nem teszek.

M. Ibolya
3 éve

Rendelj csatornázó szolgáltatást és percek alatt érkeznek az ellenőrzött, helyi szakemberek árajánlatai. Mindez INGYEN, kötelezettségmentesen!

Egy csatornázó csatornázás közben Szolnokon

Népszerű kérdés

Csatornázás: mennyi az ára Szolnokon?

Szolnokon a csatornázás átlagos ára 1600 - 3000 Ft/m2. A feladat meghirdetésekor megszabhatod a költségkereted, amit a jelentkező specialisták számításba vehetnek - majd pedig egyeztethetésre kerülhet, hogy összeegyeztethetőek-e az elképzelések az árszabást tekintve.

Gyakori kérdés

Csatornázók - hogyan válasszunk Szolnokon?

Találd meg a neked tetsző profilokat, és olvasd el a korábbi megbízók értékeléseit - ezek segíthetnek megérteni hogy a szakmai és személyes tulajdonságok alapján egy szakember megfelel-e az elképzeléseidnek. A részleteket a jelentkező szakemberekkel egyeztetheted azt követően, hogy jelentkeztek a feladat elvégzésére.

Népszerű kérdés

Hogyan találhatok csatornázót Szolnokon?

Jelenleg 27 specialista várja a Qjob-on azt, hogy segíthessen! Csak hagyj egy felkérést CSATORNÁZÁS szolgáltatásra.

Gyakori kérdés

Melyik feladatokhoz hívhatunk csatornázót?

Megéri egy Qjob-on megtalálható csatornázót hívnod ha a következőre van szükséged: csatornázás.

Gyakori kérdés

Hogyan dolgozik egy csatornázó?

Egy jó csatornázó pontos árajánlatot ad, kész egyeztetni a feladattal kapcsolatban és a munkával időben végez. A szakember kiválasztása előtt ellenőrizd Qjob-értékeléseit, ez nagy mértékben segít meghozni a megfelelő döntést.

Milyen feladatok, szolgáltatások tartoznak ide: csatornázás?

A csatornázás és az összes ezzel kapcsolatos feladat ebbe a kategóriába sorolható. Egy csatornázót nyugodtan felkérhetsz egy ilyen feladat elvégzésére.